Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji.

Moc děkuji za nádherný týden mého života strávený s úžasnými lidmi. Tvé informace mi mnohé vysvětlily a otevřely mi nové možnosti. Těším se do dalšího života :)  Naučila jsem se tolik o sobě samé. Ubytování bylo pro mne v souladu s tématem kurzu. Moc se mi líbila pestrost, přirozený vývoj, dostatek informací v daném čase, prostředí. 

Naučila jsem se chápat důležitost mé momentální situace ve vztahu mysl - dóša. Kurz zcela předčil má očekávání. Všechna podstatná info mám ve skriptech a navíc to co jsi sdílela se všemi, velmi vyčerpávající.

Stravování mi také vyhovovalo. Měla jsem možnost pocítit účinek stravy v návaznosti na mé určení konstituce a na účinek mysli. Úžasné. Skvělý projekt Kačenko.

 

HANKA :)

Děkuji za krásný týden plný nového. Pro mě je to možnost nového - lepšího začátku, abych byla spokojenější a zdravější. Děkuji za Tvojí srdečnost, lidskost a nadšení. Ráda jsem Tě a všechny okolo poznala. Jste skvělý tým!

Líbil se mi celý kurz, vaření, spousta nových informací, poradentství a taky lidé, kteří Ti pomáhají tvořit zázemí a ostatní kurzisti ... Zcela předčil mé očekávání ....Cvičení, klid, harmonie ... Jediné, k čemu mám výhrady je proleželá matrace :) Naučila jsem se přemýšlet o jídle, o tom, co jím a jak, o tom, jak si uspořádat režim v jídle i životě, cvičení, jak si vážit sama sebe, mít se ráda, pečovat o sebe ...

 

EVA HORTOVÁ

Velmi se mi líbil Tvůj rozumný a příjemný přístup a to, že i velmi složité věci dokážeš vysvětlit uchopitelně a prakticky. Byl jsem velmi spokojený, získal jsem obrovské množství informací o ájurvédě a naučil jsem se konečně používat koření a nové suroviny v kuchyni. Jsem odhodlaný na sobě začít pracovat a moji tři kamarádi mají o tento kurz příští rok velký zájem :)

 

JONÁŠ HORT

Celý týden s Kateřinou se mi moc líbil, už jen to, že člověk vypadl mezi úplně nové lidi a načerpal nové znalosti, které mohou pozitivně ovlivnit naše životy a naši spokojenost. Líbilo se mi místo, ubytko a okolí a celý koncept - dopo výuka, odpo volno, večer pokec :) Ranní cvičení bylo taky super :)

Tvoje výuka Káťo a to, že vše bereš se zdravým selským rozumem a neděláš dogmata je skvělý. Naučila jsem se to základní z ájurvédy, pronikla do některých jejích souvislostí, které mě přijdou obrovsky užitečné do života. Nové recepty, nové tipy do výbavy kuchyně, tipy na koření, kosmetiku... Uvědomila jsem si pro sebe pár opravdu důležitých věcí ...

Tvůj kurz předčil má očekávání. Opravdu skvělá dovolená :) Moc se mi tady líbilo!

 

VERČA :)
Laskavá jarní očista 2023

 

Kurz je parádní a přehledný. Nechat nosný obsah do aplikace a FB mít jako sdílecí prostředí byl určitě správný krok.

 

JÁJA PÁJA

Laskavá jarní očista 2023

 

Jsem naprosto nadšená tou přehledností. DÍKY!! já jsem asi malinko asperger... potřebuju mít všecko v pořádku a na svým místě, jinak dost zmatkuju a propadám beznaději :D :D :D

 

JŮLIE ŠŤASTNÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Kači,musím ti napsat, že je to super. Výborná orientace. Vše je přehledné. Nemusím složitě nic dohledávat. Videa se zastaví tam, kde to ukončím a později pustím od daného okamžiku. Jsem spokojena. Jsem s tebou v očistě již potřetí a toto je na komunikaci daleko lepší. Plus tedy FB.

 

PETRA PLEŠINGROVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Ta nová verze online kurzu je boží! A ta aplikace! :) Jsem z toho nadšená, ráda poslouchám lekce když jedu v autě a tohle je úplně pecka, přehledné, rychle všechno najdu, je to úžasný! :) 

 

RENATA KANIČAROVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Za mě taky paráda!👍 - vše krásně přehledné, výborně se v tom orientuje.. taky je super, že přečtené/přehrané části se "odfajfkují" jako dokončené - nemusím si pamatovat, co už jsem dokončila, a co ještě ne..

 

RADKA VESELÁ
Laskavá jarní očista 2023

 

Kačky kurz Laskavá očista byl pro mě již předem jasná volba. Absolvovala jsem předtím i kurz Výživou ke kořenům. Nešla jsem hubnout. Měla jsem pocit, že moje tělo potřebuje pojmout jaro očistně. Asi nebudu tolik konkrétní, co se mých vlastních zdravotních problémů týče, i když ustupující chronická bolest žaludku je příjemný bonus.. Hlavně se mi líbí, nakolik je ayurvédský přístup ke stravě individuální. Z dlouhodobého hlediska mi přijde skvělé, že se člověk chtě-nechtě stává  v přístupu k sobě vědomnější, pozornější. Kačka předává informace a své zkušenosti takovým způsobem, že člověka vtáhne do toho procesu zcela přirozeně. Každý si v kurzu najde své. Pro někoho to budou nové ingredience a recepty, nebo to taky může být začátek hlubší objevné cesty a sebepoznání. Vše probíhá postupně a systematicky, něžně, s láskou k sobě a bez dogmat! Učíte se spoléhat se víc sami na sebe, na svoje pocity, vlastní úsudek, důvěřovat si a to může být někdy výzva. Zároveň dostáváte plnou podporu Katky, případně celé fcb skupinky. Nejste v tom sami. Za mě, když člověk jednou vstoupí do této řeky, už z ní nikdy nevystoupí na stejném břehu, zůstane v pozitivním slova smyslu poznamenaný navždy. Můj přístup už prostě nebude nikdy stejný, jako předtím. Doufám, že tím nikoho neodradím, spíš obráceně, ale může vám to i změnit život 🙂. Kurz doporučuju bez váhání všemi 10! ..A teď tipuju, že by Kačka i dle této mé reference docela dobře odhadla moji konstituci😄

 

DENISA KOZÁKOVÁ FARDOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Když na mě vyskočila upoutávka na jarní očistu s Kateřina Halamová, neváhala jsem ani minutu a rovnou jsem se přihlásila. S Kačkou jsem prošla podzimním kurzem Výživa ke kořenům a velmi mě to oslovilo. Díky tomuto kurzu jsem zvládla zimu tak, že se mi podařilo snížit teplotu vytápění o cca 4 st. a to už je znát. Mé tělo se krásně vnitřně přizpůsobilo nižší teplotě díky výživným doporučením a receptům jako medikované mléko či čaj K2F. Byla to skvělá příprava pro jarní očistu.  Základy jsem měla již v povědomí a navázala jsem na to, co jsem již znala a bylo to pro mě snazší. Kurz poskytuje cenné praktické rady, doporučení, recepty, to vše se opírá o teoretické základy. Je třeba vnímat vlastní tělo a reakci na změnu stravy a být k sobě laskavý. A to jsem ocenila především, protože v tomto duchu byl kurz veden. V rámci FB skupiny byla nápomocná podpora a sdílení. Díky programu Laskavá jarní očista se mi podařilo nastavit čisté jezení, netláskat, výrazně omezit potřebu kávy a celkově odlehčit tělu. Úbytek váhy je vítaný bonus. Kateřina Halamová je výbornou průvodkyní na cestě ke zdravějšímu Já a pochopení fungování těla. Vřele doporučuji a těším se s ní na další objevování a poznávání.

 

MARTINA KOPALOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Jsem účastnicí programu Laskavá jarní očista. Už dlouho jsem měla pocit, že potřebuju nějak vyladit zažívání, udělat změnu ve stravování, ale nenacházela jsem zdroj, který by mi dával smysl nebo komplexní pohled a vysvětlení. V tomto programu jsem našla, co jsem hledala. Úplně jednoduchý základní a logický princip správného nastavení jídla a další obrovské množství vychytávek mě nadchnulo. Katka se nám obrovsky věnovala, předala ohromné množství informací, poradila. Kurz  určitě doporučuju, budu z něj čerpat ještě dlouho a mnohokrát se k němu vracet. Za krátký čas jsem snadno, v proudu kurzu, do svého života zavedla spoustu novinek a změn. Už vím, jakým způsobem pokračovat a když udělám nějakou dietní chybu, tak mám nástroje, jak zase vrátit své zažívání zpět do harmonie. Děkuju!

 

PETRA ZMÁTLOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Vřele doporučuji Katčiny kurzy! Prošla jsem kurzem Laskavá jarní očista, v rámci něhož nám Katka předala obrovské množství užitečných informací. Jsem v ajurvédě i v TČM začátečnice, ale Katka vše podává přehledně a srozumitelně, takže mi věci do sebe zapadaly a dávaly smysl. Katčin přístup a její vědomosti mě nadchly, takže už jsem přihlášena na další kurz, a jakmile budou vypsány nové (např. na téma sleziny, podzimní a zimní výživy..), rozhodně se jich chci také zúčastnit.. Katko, díky!

 

RADKA VESELÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Skvělé a inspirativní! Očistu jsem absolvovala již podruhé a nezůstalo jen u ni. Pomohla mi najít cestu, kterou jsem dlouho hledala a zůstat na ni. V průběhu celého loňského roku jsem se vracela k materiálům, které s námi Káťa sdílela a čerpala z nich. Mám větší jistotu v tom, co se v mém těle děje, proč, a jak s tím naložit.

Těším se na další semináře, kurzy a recepty!

 

JITKA TITZOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Laskavá jarní očista byla pro mne příjemnou cestou vedenou s laskavostí průvodkyně Kateřiny. V jednoduchosti je síla a právě úprava životosprávy a jídelníčku do základního nastavení bez zbytečných každodenních činností je tím, co člověk na jaře potřebuje, aby se mohl v souladu s okolní přírodou také probouzet do síly. Děkuji🙏 ... jo a nadchla mě technika proplachování nosu konvičkou.

 

PETRA HRUŠKOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

V kurzu jsem nehledala několikatýdenní změnu, ale možnost nastavení takového jídelníčku, který bude mému tělu i duchu vyhovovat a budu jej moci bez problémů (s občasným hřešením) dodržovat po zbytek života. A to se povedlo! Navíc jsem se zbavila obav z klíčení, krmení kvásku, vyrábění sýra, atd. Je to celé jednoduché, přirozené a krásné! Děkuji 😘

 
 

BARBORA BĚLÍKOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Kurz byl velmi inspirující, srozumitelný a i když je plný informací, tak změny jsou jednoduché, praktické, ale radikální, děkuji.
 

VERONIKA LIĎÁKOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

Tímto bych chtěla Kateřině poděkovat za možnost projít Jarní laskavou očistou. A i když jsem na začátku byla skeptická a s čištěním velmi opatrná, tak se mi povedlo mým tempem ubrat v očistě z jídelníčku jídla, o kterých bych nevěřila, že je to možné. A mnohem více si je teď užívám a jsem na sebe hrdá, že jsem to dokázala.

 

TEREZA JÍROVSKÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

S Katkou jsem absolvovala už druhý kurz online a jeden víkendový na živo. Kurzy jsou plné informací které Katka krásně vysvětluje . Vřele doporučuji každý kurz má vždy nové informace a životní zkušenosti o které se s námi Katka dělí.

 

MARIKA RŮŽIČKOVÁ

Jóga, ájurvéda a sebepéče na jaře 2023

 

Kurz vaření překonal mé očekávání. Slečna Kateřina byla velmi profesionální a dozvěděla jsem se spoustu nových poznatků. Všechny pokrmy byly chutné a snadno proveditelné. Celý víkend považuji za velmi inspirativní. Děkuji organizátorkám za krásný čas.

 

JŮLIE MOTYČKOVÁ

Laskavá jarní očista 2023

 

U Katky jsem absolvala již druhý kurz. první v online podobě zaměřený na podzim. bylo to skvělé 5 týdnů naplněných spoustou informací které mi dávali obrovský smysl. Katka se snaží vše krásně vysvětlit zároveň vše říká na rovinu. Kurz Začínáme vařit který byl na živo byl také moc dobrý. Vzhledem k účasti na předchozím kurzu pro mně nebyl nový informativne ale bylo moc fajn videt některé postupy nazivo a některé veci si osahat. Katka vše přehledně ukazovala a všechny  postupy byli jednoduché. žádné složitosti, vaření s Kateřinou zvladne každý. Vřele doporučuji. V současné prehlcenosti online kurzu seminářů a workshopu kurzy s Kateřinou jsou opravdu kvalitní a je vidět že je Kateřina profesionalka.
- poměr cena:vykon na jedničku s několika hvězdičkami.
 

LENKA PŘICHYSTALOVÁ

Konzultace

 

Ráda bych se s Vámi podělila o jeden zázrak , DÍKY Kateřina Halamová🌈. Asi 2 roky bojujeme s anorexii. Léčení této nemoci je obvykle v duchu holky vykrmit. Často přes jejich odpor. Nemoc má fáze, kdy to asi ani nijak nejde. My se naštěstí dostaly až do fáze: uvědomuji si svou nemoc a chci s ni něco dělat. Absolvovaly jsme týdenní kurz Kaťi v Českém ráji a ten nám pomohl dostat se zase o významný kus dále.
Díky typologii dcery ( měření z pulsu), jsme opustily nutridrinky,  rozpis kalorií na papíře, precizní vážení a sledování etiket u potravin.
Dcera ji 3x denně velké a výživné porce. Na kaši má rozvar,ghi a datle, pracuje hodne s obilovinami . Má plno zábavných receptu od Káti. Díky zařazeni zázvoru pociťuje po tak dlouhé době hlad🙏
Kdo se s touto zákeřnou nemoci nesetkal, asi nepochopí rozsah tohoto zázraku a ten rozdíl, který mi při psaní příspěvku vhání slzy do oči.
Myslím, ze to fungovalo hlavně protože Káťa to co učí také skutečně žije🙏
Cesta je ještě dlouhá, ale máme Káti recepty a viru ze vše dobře dopadne🙏🤍🙏
Kaci asi po sté, velké DĚKUJI ❤️
 

PAVLÍNA BOROVEC ZEMANOVÁ

Jarní očista 2022

 

5 ti týdenní kurs Velká jarní očista byl velmi inspirativní a obohacující. S Káťou jsem absolvovala několik kursů na živo -vřele doporučuji-a trochu jsem váhala zda jít do on linu. Nakonec velká spokojenost. Velmi oceňuji individuální přístup, jako vždy ne dogmatický, otevřený, komplexní přístup k výživě. Spoustu materiálů, inspirace i z ajurvédy, tradiční čín. medicíny. Podporující prostředí, vzájemná inspirace, sdílení a živá vysílání byla taky velkým přínosem, které mě  dovedly k výsledku: Zhubla jsem, výrazně se zmenšila chuť na sladké, přestala jsem neustále něco "zobat", nastavila jsem si čisté jezení, posílila jsem si vůli a rozšířila obzory. Velké díky🙂
 

RENATA ŠTEFKOVÁ