Nabízím individuální konzultace, které vám pomohou lépe pochopit sami sebe, vyhrabat vás ze zmatečných informací a nefunkčních doporučení a nastavit váš jídelníček a sebepéči tak, aby Vám život ve vašem těle dělal radost a bylo Vám v něm dobře.

Ájurvédský léčebný systém, ze kterého vycházím je postavený na individuálním přístupu a vyšetření.

Prací ájurvédského terapeuta je určit pulzovou diagnostikou váš konstituční typ a dotazováním vystopovat, co z vašich každodenních a stravovacích návyků je pro vás vhodné a naopak škodlivé. Nedílnou součástí je i vaše pochopení základních souvislostí, abyste pochopili, proč se vám dané zdravotní komplikace dějí a jak je usměrňovat.

Ájurvéda je pro mě úžasný nástroj, díky kterému mohu pracovat s těmito souvislostmi, vidět slabá místa, příčiny problémů a zároveň vidět cestu, která vás může dovést k trvalým změnám, rovnováze a zdraví.

 

Tento krátký online kurz Vám doplní naše živé setkání s individuální konzultací a diagnostikou o důležité poznatky a bude Vám nápomocný k hlubšímu pochopení mnoha bodů z probíraných témat na konzultaci. 

Doporučuji ho shlédnou ideálně před konzultací, ale zároveň i po konzultaci Vám bude velkým přínosem, abyste si ukotvily nabité poznatky.

Jeho prostudování Vám nezabere více jak 5 hodin Vašeho času. 

Mám o kurz zájem

Jak se na konzultaci přihlásit?

 

Termínu je nutné si předem rezervovat. Vyplňte prvotní formulář ke konzultaci a já vás budu kontaktovat s možnými termíny.

Děkuji za vaší důvěru.

Kateřina

Formulář ke konzultaci