Zvu vás na statek v Českém ráji, kde strávíme celý srpnový týden ve společnosti podobně laděných lidí nad zdravým vařením, výživou a praktickým použitím ájurvédy do života. Odjedete nabití inspirací, znalostmi a zkušenostmi, které významně změní pochopení individuálních potřeb vaší tělesné konstituce, přístup k vaření a péči o své tělo. Kurz je vhodný pro každého bez rozdílu věku, kondice a předchozích zkušeností. Čeká nás:

  • základy ájurvédy pro každodenní žití
  • individuální diagnostika pro hlubší pochopení vaší konstituce
  • spousta vaření a teorie o výživě v 6ti na sebe navazujících kurzech 
  • čas na dovolenou a letní aktivity

Jedná se již o 5. ročník a ze zkušenosti a zpětných vazeb mohu říci, že je to kurz měnící život k lepšímu. Poznáte lépe sami sebe skrze potřeby své konstituce a naučíte se dle toho vařit, k tomu odpočinete a načerpáte spoustu energie mezi stejně naladěnými lidmi.  

Termín: sobota 27. července – pátek 2. srpna 2024,  Prostor v Ráji v Klokočí 49, Český ráj

12 500,- Kč

(6 000,- Kč záloha, 6 500,- doplatek na místě. V ceně není zahrnuto ubytování 200,- Kč/noc nebo jinde v přilehlých penzionech dle vlastních potřeb)

Přihlásit se

Za těch 13 let, co se profesionálně věnuji výživovému poradenství jsem ušla obrovský kus cesty. Mám za sebou lektorování stovky kurzů vaření, seminářů a přednášek. Za tím vším je skryto tisíce hodin studia a experimentů, přes 15 let pokusů, úspěchů i omylů a různých alternativních přístupů a výživových směrů.

Já nepředávám jen recepty, ale hluboké pojetí toho, co výživa v lidských životech vlastně představuje. A co je nutné pochopit za principy, aby jste se naučili v kuchyni improvizovat. Třešničkou na dortu této cesty je studium ÁJURVÉDY a Tradiční čínské medicíny, které mi otevřely další bezednou studnici poznání. Díky ájurvédě a TČM má můj obraz jasné obrysy a já vím, že už jinde hledat nemusím, jen se výživově prohlubovat a poznávat dál v tomto směru.

Tento týdenní pobyt je jedinečnou příležitostí naučit se a pochopit mnohem víc než jen "účastí na kurzu". Vzniká zde prostor pro sdílení, nová přátelství a hlubší sebepoznání skrze společně strávený čas a bytí ve vzájemné přítomnosti. Pro mě je to zároveň důležitý diagnostický nástroj, kdy vás mohu pozorovat v přirozeném prostředí, vidět vaše reakce, volby, tedy mám možnost vidět mnohem víc, než jen při společně stráveném čase na konzultaci. Získávám prostor, vhledy a vy (pokud chcete) dostáváte zpětnou vazbu a spoustu cenných vhledů na vaší současnou situaci.

Přijďte využít tento čas, kde společně můžeme čerpat z této hluboké a celistvé ájurvédské moudrosti a osobní zkušenosti. Toto bude již 5. ročník!

Pochopíte základy ájurvédy uplatnitelné ve vašem životě. Ochutnáte spoustu dobrého jídla a  naučíte se vařit nové pokrmy. Pochopíte více sami sebe skrze svojí jedinečnou konstituci a její předurčené zákonitosti.

Vizí tohoto setkání je potkat se s novými lidmi, naučit se spoustu nových věcí, dobře se stravovat a prožít zajímavý týden plný letních aktivit.

TERMÍN A CENA

Cena 1 účastníka kurzu je za celý pobyt 12.500,- Kč. V ceně je obsaženo:

  • plná penze (snídaně, ochutnávky na kurzu, oběd, večeře)
  • 6 dopoledních kurzů
  • individuální konzultace vč. pulzové diagnostiky - osobní určení konstituce z pulzu
  • studijní skripta

PŘIHLÁŠENÍM MÁTE SVÉ MÍSTO NA KURZU ZAREZERVOVANÉ.

Přihlášením a zaplacením zálohy 6.000,- Kč si rezervujete své místo na kurzu a zbývající částku 6.500,- Kč doplatíte na místě. Maximální počet účastníků kurzu je 13 osob. 

Strava bude vegetariánská, založená na čerstvé sezónní zelenině, laděná do ájurvédské kuchyně. Ke snídani můžete očekávat obilné kaše sladké i slané, polévky, zelenina s vajíčkem, chléb s pomazánkou, k obědu plnohodnotný a pestrý pokrm a k večeři např. hustá polévka a žitný chléb s pomazánkou, rýže se zeleninou. Rádi vyjdeme vstříc vašim dietním potřebám.

Čtení vaší konstituce z pulzu bude probíhat v rámci odpoledního volného času během týdne. Během čtení pulzu se dotkneme základních ukazatelů a projevů ve vašem životě, kde vám dám základní doporučení na harmonizaci případných nerovnováh, které se u vás vyskytují či prevenci ukazatelů, které začínají vylézat na povrch. Na mnohé ukazatele najdete odpovědi během našich dopoledních kurzů. Celé to bude o sdílení a poznávání se skrze to, jak funguji a jak fungují ostatní. A tak se naučíte úplně nejvíc :)

Komplexní individuální osobní konzultace  plně zamířená na vás vedoucí k hlubšímu pochopení spojitostí vašich problémů a jak je harmonizovat se mnou v místě během pobytu kurzu je součástí ceny kurzu. 

Storno kurzu je následující: při odhlášení rezervace do 29. června je 100% vrácení zálohy, při odhlášení do 13. července 50% zálohy, po 13. červenci je záloha již nevratná, ale můžete za sebe poslat náhradníka/náhradnici.

Přihlásit se