Přijměte pozvání do malebné vesničky Klokočí v srdci Českého ráje, kde společně strávíme celý srpnový týden ve společnosti podobně laděných žen a budeme se věnovat výživě a ženskému zdraví z pohledu ájurvédy, každodenní praxi jógy, všímavosti a meditacím, zpěvu, bylinkám a dáme prostor i letním radovánkám, koupání v řece a ženskému plynutí.  

Termín: 10. 08. – 17. 08. 2024 

Prostor v Ráji, Klokočí 49, Turnov – Český ráj

13 500,- Kč

(4 500,- Kč záloha, 9 000,- doplatek na místě).  V ceně není zahrnuto ubytování v prostorách kurzu 200,- Kč/noc nebo jinde v přilehlých penzionech dle vlastních potřeb)

Přihlásit se

Tento týdenní pobyt je jedinečnou příležitostí zažít, naučit se a pochopit mnohem víc než jen "účastí na kurzu".

Vzniká zde prostor pro sdílení a poznávání skrze společně strávený čas a bytí ve vzájemné přítomnosti v prostoru dalších inspirativních žen, nás dvou lektorek a všech našich příběhů.

TERMÍN A CENA

Cena 1 účastníka kurzu je za celý pobyt 13.500,- Kč. V ceně je obsaženo:

  • plná penze (snídaně, ochutnávky na kurzu, oběd, lehká večeře)
  • ranní lekce jógy s Veru
  • dopolední kurz s Kateřinou 
  • odpolední společný program
  • večerní cvičení a meditace s Veru
  • studijní skripta s recepty

Ubytování není v ceně kurzu!

Je možno spát na místě konání kurzu v meditační místnosti na matracích (nutné si přivézt vlastní spacák či peřinu) za 200,- Kč / noc anebo si zařídit ubytování v okolních penzionech (dle vlastní volby). Z vlastní zkušenosti Vám mohu doporučit krásný penzion na skalách (vzdálený cca 400 m od místa konání) Centrum Kairos

PŘIHLÁŠENÍM MÁTE SVÉ MÍSTO NA KURZU ZAREZERVOVANÉ.

Přihlášením a zaplacením zálohy 4.500,- Kč si rezervujete své místo na kurzu a zbývající částku 9.000,- Kč doplatíte na místě. Maximální počet účastníků kurzu je 15 osob. 

Strava bude vegetariánská, založená na čerstvé sezónní zelenině, laděná do ájurvédské kuchyně. Ke snídani můžete očekávat obilné kaše sladké i slané, polévky, zelenina s vajíčkem, chléb s pomazánkou, k obědu plnohodnotný a pestrý pokrm. Rádi vyjdeme vstříc vašim dietním potřebám.

Storno kurzu je následující: při odhlášení rezervace do 28. června je 100% vrácení zálohy, při odhlášení do 26. července 50% zálohy, po 26. červenci je záloha již nevratná, ale můžete za sebe poslat náhradníka/náhradnici.

Přihlásit se