Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Hanka :)

Moc děkuji za nádherný týden mého života strávený s úžasnými lidmi. Tvé informace mi mnohé vysvětlily a otevřely mi nové možnosti. Těším se do dalšího života :)  Naučila jsem se tolik o sobě samé. Ubytování bylo pro mne v souladu s tématem kurzu. Moc se mi líbila pestrost, přirozený vývoj, dostatek informací v daném čase, prostředí. 

Naučila jsem se chápat důležitost mé momentální situace ve vztahu mysl - dóša. Kurz zcela předčil má očekávání. Všechna podstatná info mám ve skriptech a navíc to co jsi sdílela se všemi, velmi vyčerpávající.

Stravování mi také vyhovovalo. Měla jsem možnost pocítit účinek stravy v návaznosti na mé určení konstituce a na účinek mysli. Úžasné. Skvělý projekt Kačenko.

Hanka :)

Eva Hortová

Děkuji za krásný týden plný nového. Pro mě je to možnost nového - lepšího začátku, abych byla spokojenější a zdravější. Děkuji za Tvojí srdečnost, lidskost a nadšení. Ráda jsem Tě a všechny okolo poznala. Jste skvělý tým!

Líbil se mi celý kurz, vaření, spousta nových informací, poradentství a taky lidé, kteří Ti pomáhají tvořit zázemí a ostatní kurzisti ... Zcela předčil mé očekávání ....Cvičení, klid, harmonie ... Jediné, k čemu mám výhrady je proleželá matrace :) Naučila jsem se přemýšlet o jídle, o tom, co jím a jak, o tom, jak si uspořádat režim v jídle i životě, cvičení, jak si vážit sama sebe, mít se ráda, pečovat o sebe ...

 

Eva Hortová

Jonáš Hort

Velmi se mi líbil Tvůj rozumný a příjemný přístup a to, že i velmi složité věci dokážeš vysvětlit uchopitelně a prakticky. Byl jsem velmi spokojený, získal jsem obrovské množství informací o ájurvédě a naučil jsem se konečně používat koření a nové suroviny v kuchyni. Jsem odhodlaný na sobě začít pracovat a moji tři kamarádi mají o tento kurz příští rok velký zájem :)

Jonáš Hort

Verča :)

Celý týden s Kateřinou se mi moc líbil, už jen to, že člověk vypadl mezi úplně nové lidi a načerpal nové znalosti, které mohou pozitivně ovlivnit naše životy a naši spokojenost. Líbilo se mi místo, ubytko a okolí a celý koncept - dopo výuka, odpo volno, večer pokec :) Ranní cvičení bylo taky super :)

Tvoje výuka Káťo a to, že vše bereš se zdravým selským rozumem a neděláš dogmata je skvělý. Naučila jsem se to základní z ájurvédy, pronikla do některých jejích souvislostí, které mě přijdou obrovsky užitečné do života. Nové recepty, nové tipy do výbavy kuchyně, tipy na koření, kosmetiku... Uvědomila jsem si pro sebe pár opravdu důležitých věcí ...

Tvůj kurz předčil má očekávání. Opravdu skvělá dovolená :) Moc se mi tady líbilo!

Verča :)

Martina Ctiborová

Milá Katuš, předně a ještě jednou díky za skvělý online kurz. Co se mi na něm líbilo nejvíce, bylo paradoxně to, co ty hodnotíš tak kriticky, dle mého názoru zbytečně. Jde o Tvá videa! Máš velmi příjemný hlas a Tvuj výklad byl srozumitelný a pochopitelný. Vše navazovalo a zapadalo do jedno smysluplného celku:-)

Dokážeš téma výživy podat tak, že přestává být vědou...a to je to, čeho si obzvlášť cením.  K tomu navíc nejsi ortodoxní, jsi otevřená, nediktuješ, doporučuješ:-) Jsi jednička! Moc děkuju!

Martina Ctiborová

Daniela Štěpánová

Z kurzu jsem byla nadšená, i z domácích úkolů, nakoply mne do akce! Online je super forma, sic mám ráda živá setkání, nemusela jsem řešit hlídání dětí. Vše bylo srozumitelné a praktikovatelné ihned.

Kurz mi přinesl nové poznatky o ajurvédě a jejího pohledu na trávení a tím i spokojenější bytí. Jsem ráda, že jsem se k těmto informacím dostala a mohu je ihned zavádět do praxe.

Daniela Štěpánová

Ester Fejfarová

Mám raději živé kurzy. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem se na tento týdenní online přihlásila. 

Kurz byl pro me velmi obohacujici a prinesl vsechny kyzene zmeny. Byl necim, co jiz dlouhou dobu hledam a byl konecne tim kouskem, ktery zapada do me skladanky. Ohen v nas jako ukazatel radosti zivota. Vyziva nas samych z celostniho pohledu. Cenim si pozvolneho plynuleho predavani informaci a ukolu tak, aby byly splnitelne a uchopitelne.

Úžasný celostní pohled a přístup!

Ester Fejfarová

Marcela Hlavová

Z online kurzu s Káťou jsem nadšená, byl srozumitelný, akční, šel rovnou k věci, spoustu věcí jsem v rámci něj začala dělat a stále dělám. Jsem velmi spokojená a každý si na Káti kurzech najde to své, ať už se chcete aktivně zapojovat či jen vzdělávat. 

Kačí děkuji moc za úžasné úkoly, srozumitelně podané informace a předanou dovednost umět vše patřičně využít.

Marcela Hlavová

Mirka Bartoňová

Online kurz s Káťou byl super. Jsem vděčná za vedení a pravidelné domácí úkoly. Donutilo mě to do akce a zároveň jsem ráda nahlédla, jak to mají ostatní.

Káťa je normální :-) Chápe, že žijeme v časoprostorových souvislostech. Není urputná, ale nabídne vám vstřícně způsob, jak se sebou pracovat. A to pohled praxí podložený.

Určitě z jejího kurzu nebudete odcházet zdeptaní, že nejste dost dobří, protože se o sebe nestaráte. Nebo přesvědčení, že vám cpe nějakou východní mystiku, která sem nepatří. Naopak - udělá maximum, abyste si odnesli konkrétní a hlavně realizovatelné podněty, jak o sebe lépe pečovat.

Mirka Bartoňová

Jana Soumarová

Ahoj holky,

byla jsem u Káťi na kurzu vaření podle ročních období. Inspiruje se tradiční čínskou medicínou. Jídla jsou fakt rychlá, zdravá a k tomu všemu fakt mňamkózní! A navíc Káťa je přirozená, na nic si nehraje, je vidět, že tomu fakt rozumí a hlavně jí to opravdu baví. Vy víte, že normálně tyhle maily neposílám, ale Káťu chci podpořit, protože jí mám ráda a vás taky. Tak jestli chcete zhubnout do plavek, nechcete trávit hodiny v kuchyni, chcete vařit zdravě a ještě být u svých nejbližších za kuchařské hvězdy, mrkněte: https://www.katerinavari.cz/prehled-kurzu/
 
Mějte se krásně a hlavně Vám přeju pevný zdraví! A snad brzy ahoooj! Janina
 
 

Jana Soumarová

Petra Joklová

Káťa je profesionálka s talentem přirozeně a nedogmaticky předávat znalosti a dovednosti srozumitelným způsobem. Atmosféra je tak na všech kurzech uvolněná a přátelská. A zdravá výživa tak, jak ji Káťa předává, respektuje lidské tělo po fyzické a psychické rovině a je základem pro šťastný a zdravý život. Doporučuji tento cyklus všem. Může to otevřít nový životní směr, rozšířit vědomí každého z nás. Káťa je výborná lektorka s přirozeným vystupováním. Vaření je živé, energické, pozitivní a plné pohybu a předávání informací.

Petra Joklová

Viktor Terapokow

Žádná očekávání jsem neměl, ale tento kurz by je jistě předčil. Všechny večery byly příjemné, zábavné a poučné. Před kurzem jsem četl desítky knih a stovky článků na téma strava a vaření, ale tento kurz moje znalosti ještě více rozšířil. Bavilo mě jednotlivé lekce absolvovat a hodně jsem si z nich odnesl. Kateřina došla ve svém pochopení stravy a jejího fungování v lidském těle daleko a jsem opravdu rád, že jsem se mohl z jejich lekcí obohatit.

Viktor Terapokow

Dani Hromková

Změnila jsem životní styl od základu. Myšlení, postoj k životu, vnímání života...s tím souvisí i změna stravování. Kačka učí lidi novým zdravým stylům vaření, způsobům jak uchopit lehkost, jedinečnost, snadnost a jednoduchost. Zdraví a dávání mému tělu zdravou stravu se stalo mojí prioritou. Katčiny recepty se staly základem mé inspirace tvorby jídla. Děkuji převelice a moc a moc doporučuji si projít takovým milým, nápaditým, zábavným kurzem a inspirovat se k nové tvorbě.

Dani Hromková

Marcela Vaštatková

Jíst jinak jsem začala s makrobiotikou, ale potřebovala jsem, aby jídla, která uvařím měla více osobnosti a byla "sexy". Poté co jsem navštívila Kateřiny kurz to byl přesně ten svěží vítr a energie, kterou jsem potřebovala. Nebyla to jen její jídla a pečené dobroty, ale také její osobnost. Předá Vám kromě receptů něco moc příjemného a budete potom vařit jáhly a pohanku s láskou :-) 

Z praktického hlediska bych u jejího vaření vypíchla jednoduchost, zvláště u potravin, jejichž použití vypadá složitě (bezlepkové pečení, kvašená zelenina, aj.). Druhé plus, které je hodně podstatné, je komplexnost, se kterou podává svůj výklad. Využití jídel a potravin zapadá do ročního období, do různých situací a potřeb z hlediska zdraví a nemocí a s ohledem na typologii člověka. Vřele a ze srdce doporučuji :-)

Marcela Vaštatková

Magda Slíčková

Děkuji za to, jakou osvětu děláš pro lidi. Ukazuješ, že to jde rychle, jednoduše a hlavně s radostí a lehkostí. Ušetříš svým inspirativním vařením mnoho let studování a hledání. Díky tobě jsem objevila mnoho věcí do kuchyně, které jsou naprosto úžasné a stále je používám. A to má za sebou pouze 1 kurz! Je mi ctí navštěvovat tvé kurzy i kvůli tomu, jaký jsi člověk. Pro mě je důležité, že to máš na svobodné úrovni, nic netlačit, nic nenutit, jen inspirovat. A hlavně to jídlo od tebe je opravdu skvostné. Věřím, že každý, kdo projde kurzem u tebe, získá jiný pohled na vaření. A změní stravování doma, byť je trošičku, ale od malých krůčků vznikají velké věci ❤

Magda Slíčková

Tereza Pešková

Káťa je nejlepší! Líbí se mi, že ze zdravýho vaření nedělá vědu. A hlavně mám ráda tu opravdovost, kdy se netváří, že žije jen na klíčkách a šťávách, ale taky někdy ujede a je to v pořádku. A když něco takovýho člověk slyší od takový lektorky, není na sebe pak zbytečně přísnej. Děkuju! ❤

Tereza Pešková

Ivana Kindlová

Cyklus kurzů Hubneme zdravě a s chutí mě inspiroval na 2 měsíce vaření doma. Měla jsem stále z čeho čerpat a tvořit nové. Katka umí navodit úžasnou atmosféru, při které se všichni cítí skvěle. Kurz je velmi inspirativní a příjemný, uceluje znalosti, co a jak používat!

Ivana Kindlová

Šárka Frohlichová

Když jsem včera stoupla na váhu, jen jsem vykulila oči, že mám dole pětadvacte kilo. A já jím, a dobře jím…netejrám se…a zabírám sukně a v práci si objednávám uniformu M místo 2XL. Prostě zázrak! Jsem nadšená, jak můžu dobře a dost jíst, nemám hlad a přitom hubnu. Padesát let jsem přemýšlela jak nejíst a přitom jsem byla neštastná a ted přemýšlím, co dobrého si uvařím a přitom se mi váha normalizuje. Po jídlech v závodní jídelně jsem se cítila horká a těžká a teď se po mém jídle cítím vyživená, nasycená a přitom lehká a pružná. Nemám žádné chutě, protože mám všechno co potřebuju. Poslouchám se, přitom nic nehrotím. 

Asi nejúžasnější je, že nemám pocit omezení jako u diety. Naopak mám pocit, že se obrovsky rozmazluju a jím neuvěřitelně dobrý jídla. Vše je povoleno, i sladkostičky, a jaký! Veliké díky, má výživová guru :)

Šárka Frohlichová

Jana Halamová

Z kurzu Vaření podle ročních období jsem odcházela vždy velmi inpirována. Líbilo se mi propojení vaření s mluveným slovem, které se týkalo i ducha těla. Katka je výstižná, praktická a dává podnětné informace.

Jana Halamová

Eliška Reichlin

I když jsem se zúčastnila až posledního dílu z cyklu Hubneme zdravě a s chutí, těším se na další kurzy s Katkou. Katka vaří jak o závod, snaží se předat plno praktických "hints" a zároveň ta ženská energie skupiny mě velmi pomohla. Děkuji!

Eliška Reichlin

Gabriela Adámková

K vaření jsem nikdy netíhla, byl to pro mne ztracený čas. Priority se mi ale s věkem mění a já se začala zajímat o to, jak si jídlem pomáhat. Katky kurz mě nadchnul asi právě proto, že nebyl takovej ten standardní, kdy se naučíte nějaké předem dané tématicky laděné menu o 3, max 4 jídlech...naopak, Káťa nás za 4 hoďky zvládla naučit takovejch věcí a šikovnejch fíglů a receptů s neuvěřitelně širokým rozsahem, že bych nevěřila. Pro nováčky navíc neváhala zopakovat, co se ostatní naučili v předchozích kurzech.

Bylo to super! Velmi neformální atmosféra, pohoda, všichni všechno ochutnali, průběžně jsme se ptali a Káťa nás zahrnovala informacemi. Dostali jsme všechny recepty vytištěné. No, a závěrem snad jen to, že jsem druhý den měla: založeno na kvásek na chleba, vyrobené datlové pyré na slazení, nachystaná semínka na klíčení a dvě sklenice zeleniny na fermentaci...až tak mě, nekuchařku, nadchnula pro věc! ?Mám totiž ráda nenáročné a dobré věci :-) Jednoznačně kurz doporučuji, nebudete litovat!

Gabriela Adámková