Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Jana Soumarová

Ahoj holky,

byla jsem u Káťi na kurzu vaření podle ročních období. Inspiruje se tradiční čínskou medicínou. Jídla jsou fakt rychlá, zdravá a k tomu všemu fakt mňamkózní! A navíc Káťa je přirozená, na nic si nehraje, je vidět, že tomu fakt rozumí a hlavně jí to opravdu baví. Vy víte, že normálně tyhle maily neposílám, ale Káťu chci podpořit, protože jí mám ráda a vás taky. Tak jestli chcete zhubnout do plavek, nechcete trávit hodiny v kuchyni, chcete vařit zdravě a ještě být u svých nejbližších za kuchařské hvězdy, mrkněte: https://www.katerinavari.cz/prehled-kurzu/
 
Mějte se krásně a hlavně Vám přeju pevný zdraví! A snad brzy ahoooj! Janina
 
 

Jana Soumarová

Petra Joklová

Káťa je profesionálka s talentem přirozeně a nedogmaticky předávat znalosti a dovednosti srozumitelným způsobem. Atmosféra je tak na všech kurzech uvolněná a přátelská. A zdravá výživa tak, jak ji Káťa předává, respektuje lidské tělo po fyzické a psychické rovině a je základem pro šťastný a zdravý život. Doporučuji tento cyklus všem. Může to otevřít nový životní směr, rozšířit vědomí každého z nás. Káťa je výborná lektorka s přirozeným vystupováním. Vaření je živé, energické, pozitivní a plné pohybu a předávání informací.

Petra Joklová

Viktor Terapokow

Žádná očekávání jsem neměl, ale tento kurz by je jistě předčil. Všechny večery byly příjemné, zábavné a poučné. Před kurzem jsem četl desítky knih a stovky článků na téma strava a vaření, ale tento kurz moje znalosti ještě více rozšířil. Bavilo mě jednotlivé lekce absolvovat a hodně jsem si z nich odnesl. Kateřina došla ve svém pochopení stravy a jejího fungování v lidském těle daleko a jsem opravdu rád, že jsem se mohl z jejich lekcí obohatit.

Viktor Terapokow

Dani Hromková

Změnila jsem životní styl od základu. Myšlení, postoj k životu, vnímání života...s tím souvisí i změna stravování. Kačka učí lidi novým zdravým stylům vaření, způsobům jak uchopit lehkost, jedinečnost, snadnost a jednoduchost. Zdraví a dávání mému tělu zdravou stravu se stalo mojí prioritou. Katčiny recepty se staly základem mé inspirace tvorby jídla. Děkuji převelice a moc a moc doporučuji si projít takovým milým, nápaditým, zábavným kurzem a inspirovat se k nové tvorbě.

Dani Hromková

Marcela Vaštatková

Jíst jinak jsem začala s makrobiotikou, ale potřebovala jsem, aby jídla, která uvařím měla více osobnosti a byla "sexy". Poté co jsem navštívila Kateřiny kurz to byl přesně ten svěží vítr a energie, kterou jsem potřebovala. Nebyla to jen její jídla a pečené dobroty, ale také její osobnost. Předá Vám kromě receptů něco moc příjemného a budete potom vařit jáhly a pohanku s láskou :-) 

Z praktického hlediska bych u jejího vaření vypíchla jednoduchost, zvláště u potravin, jejichž použití vypadá složitě (bezlepkové pečení, kvašená zelenina, aj.). Druhé plus, které je hodně podstatné, je komplexnost, se kterou podává svůj výklad. Využití jídel a potravin zapadá do ročního období, do různých situací a potřeb z hlediska zdraví a nemocí a s ohledem na typologii člověka. Vřele a ze srdce doporučuji :-)

Marcela Vaštatková

Magda Slíčková

Děkuji za to, jakou osvětu děláš pro lidi. Ukazuješ, že to jde rychle, jednoduše a hlavně s radostí a lehkostí. Ušetříš svým inspirativním vařením mnoho let studování a hledání. Díky tobě jsem objevila mnoho věcí do kuchyně, které jsou naprosto úžasné a stále je používám. A to má za sebou pouze 1 kurz! Je mi ctí navštěvovat tvé kurzy i kvůli tomu, jaký jsi člověk. Pro mě je důležité, že to máš na svobodné úrovni, nic netlačit, nic nenutit, jen inspirovat. A hlavně to jídlo od tebe je opravdu skvostné. Věřím, že každý, kdo projde kurzem u tebe, získá jiný pohled na vaření. A změní stravování doma, byť je trošičku, ale od malých krůčků vznikají velké věci ❤

Magda Slíčková

Tereza Pešková

Káťa je nejlepší! Líbí se mi, že ze zdravýho vaření nedělá vědu. A hlavně mám ráda tu opravdovost, kdy se netváří, že žije jen na klíčkách a šťávách, ale taky někdy ujede a je to v pořádku. A když něco takovýho člověk slyší od takový lektorky, není na sebe pak zbytečně přísnej. Děkuju! ❤

Tereza Pešková

Ivana Kindlová

Cyklus kurzů Hubneme zdravě a s chutí mě inspiroval na 2 měsíce vaření doma. Měla jsem stále z čeho čerpat a tvořit nové. Katka umí navodit úžasnou atmosféru, při které se všichni cítí skvěle. Kurz je velmi inspirativní a příjemný, uceluje znalosti, co a jak používat!

Ivana Kindlová

Šárka Frohlichová

Když jsem včera stoupla na váhu, jen jsem vykulila oči, že mám dole pětadvacte kilo. A já jím, a dobře jím…netejrám se…a zabírám sukně a v práci si objednávám uniformu M místo 2XL. Prostě zázrak! Jsem nadšená, jak můžu dobře a dost jíst, nemám hlad a přitom hubnu. Padesát let jsem přemýšlela jak nejíst a přitom jsem byla neštastná a ted přemýšlím, co dobrého si uvařím a přitom se mi váha normalizuje. Po jídlech v závodní jídelně jsem se cítila horká a těžká a teď se po mém jídle cítím vyživená, nasycená a přitom lehká a pružná. Nemám žádné chutě, protože mám všechno co potřebuju. Poslouchám se, přitom nic nehrotím. 

Asi nejúžasnější je, že nemám pocit omezení jako u diety. Naopak mám pocit, že se obrovsky rozmazluju a jím neuvěřitelně dobrý jídla. Vše je povoleno, i sladkostičky, a jaký! Veliké díky, má výživová guru :)

Šárka Frohlichová

Lucie Zaki

Kateřina mi změnila život, když mne naučila vařit zdravě a chutně.

Na kurz jsem šla, abych se nejen naučila vařit, ale chtěla jsem zkusit kvalitním jídlem vyléčit žaludek. A podařilo se! Spolu s léčbou tradiční čínskou medicínou a tím, jak jsem poznávala vaření a stravování dle ročních období, se můj žaludek postupně zlepšoval. Dnes jsem bez bolestí a jako bonus o 15 kilo lehčí.

Kateřina mne nasměrovala, nyní více poslouchám své tělo, vím, co mu svědčí a co ne. Pobrala jsem i základy ajurvédy a nějaký ten recept „našich babiček“.

Navíc, Kateřina vše trpělivě vysvětluje, tak jsem naučila vařit i já, která jsem vařila jen občas a z povinnosti. Díky ní jsem zjistila, že je vaření jednoduché, baví mne připravovat si „živou stravu“ a tělo se raduje.

Lucie Zaki

Jana Halamová

Z kurzu Vaření podle ročních období jsem odcházela vždy velmi inpirována. Líbilo se mi propojení vaření s mluveným slovem, které se týkalo i ducha těla. Katka je výstižná, praktická a dává podnětné informace.

Jana Halamová

Eliška Reichlin

I když jsem se zúčastnila až posledního dílu z cyklu Hubneme zdravě a s chutí, těším se na další kurzy s Katkou. Katka vaří jak o závod, snaží se předat plno praktických "hints" a zároveň ta ženská energie skupiny mě velmi pomohla. Děkuji!

Eliška Reichlin

Gabriela Adámková

K vaření jsem nikdy netíhla, byl to pro mne ztracený čas. Priority se mi ale s věkem mění a já se začala zajímat o to, jak si jídlem pomáhat. Katky kurz mě nadchnul asi právě proto, že nebyl takovej ten standardní, kdy se naučíte nějaké předem dané tématicky laděné menu o 3, max 4 jídlech...naopak, Káťa nás za 4 hoďky zvládla naučit takovejch věcí a šikovnejch fíglů a receptů s neuvěřitelně širokým rozsahem, že bych nevěřila. Pro nováčky navíc neváhala zopakovat, co se ostatní naučili v předchozích kurzech.

Bylo to super! Velmi neformální atmosféra, pohoda, všichni všechno ochutnali, průběžně jsme se ptali a Káťa nás zahrnovala informacemi. Dostali jsme všechny recepty vytištěné. No, a závěrem snad jen to, že jsem druhý den měla: založeno na kvásek na chleba, vyrobené datlové pyré na slazení, nachystaná semínka na klíčení a dvě sklenice zeleniny na fermentaci...až tak mě, nekuchařku, nadchnula pro věc! ?Mám totiž ráda nenáročné a dobré věci :-) Jednoznačně kurz doporučuji, nebudete litovat!

Gabriela Adámková

Jitka Sára Ježková

Ke Káti do kurzu vaření, jsem se přihlásila ze zvědavosti. Slyšela jsem o ní od mé kamarádky a protože "zdravé vaření" je mým koníčkem už více než dvacet let a pomohlo vyřešit nejeden zdravotní problém v rodině. První kurz který jsem u Katky absolovala, byl Hubneme zdravě a s chutí. Po padesátce se změnil můj metabolismus a já nějaké to kilo přibrala, cítila jsem, že potřebuji změnu a novou inspiraci. Tohle všechno a spoustu praktických rad, mi kurz u Katky přinesl.

Proto když vypsala další kurzy, neváhala jsem a přihlásila se do kurzu Fermantace . Ten mě doslova nadchl a nejen mě, ale i manžela, který neváhal a sestavil kvasící bedýnku na tempeh. Vyrábím tedy doma nejen tempeh, ale také kokosový jogurt a spoustu kvašené zeleniny. Další kurz který jsem u Káti absolvovala byl Vaření podle ročních období a Indická kuchyně.

Všechny kurzy u Káti, jsou nabyté praktickými radami, cennými informacemi a protkány zdravým selským rozumem, humorem a Kátinou spontánností. Recepty a informace jsou přehledné a lehce použitelné. Suroviny ze kterých Káťa vaří, jsou dostupné jak cenově tak běžně na trhu.

Káťi si vážím nejen jako výborné kuchařky a odbornice na výživu, ale také jako člověka a tímto Ti Káťo za vše, ze srdce děkuji!

Jitka Sára Ježková

Lenka Mikesková
U Káti Halamové si buďte jisti, že se nenaučíte jen vařit, ale také si v kuchyni hrát - s novými ingrediencemi a s nečekanými kombinacemi. Pro mne bylo vaření s Káťou hlavně o rozšiřování si obzorů nejen v kuchyni, ale také sdílení pocitů, myšlenek a zážitků. Tuhle dámu bych si přála mít poblíž, abych si mohla občas vychutnat její skvělé dobroty a opět se něco nového naučit v pohodové a klidné atmosféře, kterou umí vytvořit. 
Kurz indické kuchyně pod jejím vedením ocenil i můj masožravý syn. Proto pošlete na kurzy i své drahé polovičky, protože není nic lepšího, než když vás muž přivítá doma skvělou večeří :-) 

Lenka Mikesková

Jaroslav Kriegler

Milá Kateřino, jako představitelka určité životní energie jste mi v životě moc chyběla, a proto jsem na kurz přišel. V klidu jsem z Vás čerpal a zaháněl stesk po něčem, čeho je tak málo. Jste úžasná! Téměř bych řekl, že voníte životem… Kam se hrabe praxe zenu či shambhaly a celá slavná prázdná mysl ... 
Přeji Vám mnoho dobrého na Vaší cestě. To, co děláte a jak to děláte, dává hluboký smysl. Díky Vám za to a přijměte díky i za Ty, kteří to nestihli vyjádřit ❤

Jaroslav Kriegler

Miriam Lašáková

Kurzem Hubnutí jsem byla nadšena. Motivace, nápady, recepty, povídání – vše je poutavé. Pochopila jsem, že vše závisí na mé vůli, ale je to svobodné rozhodnutí, nejsem do ničeho tlačena a vidím, že to funguje :)

Rozhodně vše  budu zkoušet dál a najdu si svou vlastní cestu. Děkuji za vše Katko, mám radost ze života a užívám si nového směru kterým kráčím.

Miriam Lašáková

Karolina Kallmünzerová

S Katkou Halamovou spolupracujeme od počátků Skutečně zdravé školy. Nejprve jako koordinátorkou programu, poté lektorkou. O tom, že je Katka skvělou lektorkou, svědčí bezpočet praktických seminářů a školení, které pro naše zapojené školy realizuje. Vizitku doplňují nadšené kuchařky a spokojení strávníci!

Karolina Kallmünzerová

Hanka Balatková

Kurz Hubnutí zdravě a s chutí naplnil nad míru má očekávání. Srozumitelný výklad, dostatek prostoru. Na takovém aktivním kurzu jsem byla poprvé a moc se mi líbil. Katka má mnoho zkušeností a lidský přístup. Vždy to hrozně uteklo. Určitě se na další kurz vaření přihlásím.

Hanka Balatková

Hana Danae Ali

Příjemný lidský přátelský přístup! Jsem moc ráda a děkuji za vstřícnost pro zodpovídání jakýchkoli dotazů i z jiných oblastí života, nakupování potravin, propojenost s čínskou medicínou, podporou individuality a intuitivního stravování.

Hana Danae Ali

Jana Táborská

Cyklus kurzů Hubnutí zdravě a s chutí mě velice potěšil a naplnil. Práce lektora byla výborná, vše podstatné srozumitelné a za to děkuji. Mám v plánu se ještě zůčasnit nějakého dalšího vaření. Víc probrat letní vaření i kapku RAW. Děkuji za kurz, zhubla jsem za 3 měsíce 5 kg. Doplnila jsem jídelníček fakt super dobrotama!

Jana Táborská