Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Martina Ctiborová

Milá Katuš, předně a ještě jednou díky za skvělý online kurz. Co se mi na něm líbilo nejvíce, bylo paradoxně to, co ty hodnotíš tak kriticky, dle mého názoru zbytečně. Jde o Tvá videa! Máš velmi příjemný hlas a Tvuj výklad byl srozumitelný a pochopitelný. Vše navazovalo a zapadalo do jedno smysluplného celku:-)

Dokážeš téma výživy podat tak, že přestává být vědou...a to je to, čeho si obzvlášť cením.  K tomu navíc nejsi ortodoxní, jsi otevřená, nediktuješ, doporučuješ:-) Jsi jednička! Moc děkuju!

Martina Ctiborová

Daniela Štěpánová

Z kurzu jsem byla nadšená, i z domácích úkolů, nakoply mne do akce! Online je super forma, sic mám ráda živá setkání, nemusela jsem řešit hlídání dětí. Vše bylo srozumitelné a praktikovatelné ihned.

Kurz mi přinesl nové poznatky o ajurvédě a jejího pohledu na trávení a tím i spokojenější bytí. Jsem ráda, že jsem se k těmto informacím dostala a mohu je ihned zavádět do praxe.

Daniela Štěpánová

Ester Fejfarová

Mám raději živé kurzy. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem se na tento týdenní online přihlásila. 

Kurz byl pro me velmi obohacujici a prinesl vsechny kyzene zmeny. Byl necim, co jiz dlouhou dobu hledam a byl konecne tim kouskem, ktery zapada do me skladanky. Ohen v nas jako ukazatel radosti zivota. Vyziva nas samych z celostniho pohledu. Cenim si pozvolneho plynuleho predavani informaci a ukolu tak, aby byly splnitelne a uchopitelne.

Úžasný celostní pohled a přístup!

Ester Fejfarová

Marcela Hlavová

Z online kurzu s Káťou jsem nadšená, byl srozumitelný, akční, šel rovnou k věci, spoustu věcí jsem v rámci něj začala dělat a stále dělám. Jsem velmi spokojená a každý si na Káti kurzech najde to své, ať už se chcete aktivně zapojovat či jen vzdělávat. 

Kačí děkuji moc za úžasné úkoly, srozumitelně podané informace a předanou dovednost umět vše patřičně využít.

Marcela Hlavová

Mirka Bartoňová

Online kurz s Káťou byl super. Jsem vděčná za vedení a pravidelné domácí úkoly. Donutilo mě to do akce a zároveň jsem ráda nahlédla, jak to mají ostatní.

Káťa je normální :-) Chápe, že žijeme v časoprostorových souvislostech. Není urputná, ale nabídne vám vstřícně způsob, jak se sebou pracovat. A to pohled praxí podložený.

Určitě z jejího kurzu nebudete odcházet zdeptaní, že nejste dost dobří, protože se o sebe nestaráte. Nebo přesvědčení, že vám cpe nějakou východní mystiku, která sem nepatří. Naopak - udělá maximum, abyste si odnesli konkrétní a hlavně realizovatelné podněty, jak o sebe lépe pečovat.

Mirka Bartoňová

Jana Soumarová

Ahoj holky,

byla jsem u Káťi na kurzu vaření podle ročních období. Inspiruje se tradiční čínskou medicínou. Jídla jsou fakt rychlá, zdravá a k tomu všemu fakt mňamkózní! A navíc Káťa je přirozená, na nic si nehraje, je vidět, že tomu fakt rozumí a hlavně jí to opravdu baví. Vy víte, že normálně tyhle maily neposílám, ale Káťu chci podpořit, protože jí mám ráda a vás taky. Tak jestli chcete zhubnout do plavek, nechcete trávit hodiny v kuchyni, chcete vařit zdravě a ještě být u svých nejbližších za kuchařské hvězdy, mrkněte: https://www.katerinavari.cz/prehled-kurzu/
 
Mějte se krásně a hlavně Vám přeju pevný zdraví! A snad brzy ahoooj! Janina
 
 

Jana Soumarová

Petra Joklová

Káťa je profesionálka s talentem přirozeně a nedogmaticky předávat znalosti a dovednosti srozumitelným způsobem. Atmosféra je tak na všech kurzech uvolněná a přátelská. A zdravá výživa tak, jak ji Káťa předává, respektuje lidské tělo po fyzické a psychické rovině a je základem pro šťastný a zdravý život. Doporučuji tento cyklus všem. Může to otevřít nový životní směr, rozšířit vědomí každého z nás. Káťa je výborná lektorka s přirozeným vystupováním. Vaření je živé, energické, pozitivní a plné pohybu a předávání informací.

Petra Joklová

Viktor Terapokow

Žádná očekávání jsem neměl, ale tento kurz by je jistě předčil. Všechny večery byly příjemné, zábavné a poučné. Před kurzem jsem četl desítky knih a stovky článků na téma strava a vaření, ale tento kurz moje znalosti ještě více rozšířil. Bavilo mě jednotlivé lekce absolvovat a hodně jsem si z nich odnesl. Kateřina došla ve svém pochopení stravy a jejího fungování v lidském těle daleko a jsem opravdu rád, že jsem se mohl z jejich lekcí obohatit.

Viktor Terapokow

Dani Hromková

Změnila jsem životní styl od základu. Myšlení, postoj k životu, vnímání života...s tím souvisí i změna stravování. Kačka učí lidi novým zdravým stylům vaření, způsobům jak uchopit lehkost, jedinečnost, snadnost a jednoduchost. Zdraví a dávání mému tělu zdravou stravu se stalo mojí prioritou. Katčiny recepty se staly základem mé inspirace tvorby jídla. Děkuji převelice a moc a moc doporučuji si projít takovým milým, nápaditým, zábavným kurzem a inspirovat se k nové tvorbě.

Dani Hromková

Marcela Vaštatková

Jíst jinak jsem začala s makrobiotikou, ale potřebovala jsem, aby jídla, která uvařím měla více osobnosti a byla "sexy". Poté co jsem navštívila Kateřiny kurz to byl přesně ten svěží vítr a energie, kterou jsem potřebovala. Nebyla to jen její jídla a pečené dobroty, ale také její osobnost. Předá Vám kromě receptů něco moc příjemného a budete potom vařit jáhly a pohanku s láskou :-) 

Z praktického hlediska bych u jejího vaření vypíchla jednoduchost, zvláště u potravin, jejichž použití vypadá složitě (bezlepkové pečení, kvašená zelenina, aj.). Druhé plus, které je hodně podstatné, je komplexnost, se kterou podává svůj výklad. Využití jídel a potravin zapadá do ročního období, do různých situací a potřeb z hlediska zdraví a nemocí a s ohledem na typologii člověka. Vřele a ze srdce doporučuji :-)

Marcela Vaštatková

Magda Slíčková

Děkuji za to, jakou osvětu děláš pro lidi. Ukazuješ, že to jde rychle, jednoduše a hlavně s radostí a lehkostí. Ušetříš svým inspirativním vařením mnoho let studování a hledání. Díky tobě jsem objevila mnoho věcí do kuchyně, které jsou naprosto úžasné a stále je používám. A to má za sebou pouze 1 kurz! Je mi ctí navštěvovat tvé kurzy i kvůli tomu, jaký jsi člověk. Pro mě je důležité, že to máš na svobodné úrovni, nic netlačit, nic nenutit, jen inspirovat. A hlavně to jídlo od tebe je opravdu skvostné. Věřím, že každý, kdo projde kurzem u tebe, získá jiný pohled na vaření. A změní stravování doma, byť je trošičku, ale od malých krůčků vznikají velké věci ❤

Magda Slíčková

Tereza Pešková

Káťa je nejlepší! Líbí se mi, že ze zdravýho vaření nedělá vědu. A hlavně mám ráda tu opravdovost, kdy se netváří, že žije jen na klíčkách a šťávách, ale taky někdy ujede a je to v pořádku. A když něco takovýho člověk slyší od takový lektorky, není na sebe pak zbytečně přísnej. Děkuju! ❤

Tereza Pešková

Ivana Kindlová

Cyklus kurzů Hubneme zdravě a s chutí mě inspiroval na 2 měsíce vaření doma. Měla jsem stále z čeho čerpat a tvořit nové. Katka umí navodit úžasnou atmosféru, při které se všichni cítí skvěle. Kurz je velmi inspirativní a příjemný, uceluje znalosti, co a jak používat!

Ivana Kindlová

Šárka Frohlichová

Když jsem včera stoupla na váhu, jen jsem vykulila oči, že mám dole pětadvacte kilo. A já jím, a dobře jím…netejrám se…a zabírám sukně a v práci si objednávám uniformu M místo 2XL. Prostě zázrak! Jsem nadšená, jak můžu dobře a dost jíst, nemám hlad a přitom hubnu. Padesát let jsem přemýšlela jak nejíst a přitom jsem byla neštastná a ted přemýšlím, co dobrého si uvařím a přitom se mi váha normalizuje. Po jídlech v závodní jídelně jsem se cítila horká a těžká a teď se po mém jídle cítím vyživená, nasycená a přitom lehká a pružná. Nemám žádné chutě, protože mám všechno co potřebuju. Poslouchám se, přitom nic nehrotím. 

Asi nejúžasnější je, že nemám pocit omezení jako u diety. Naopak mám pocit, že se obrovsky rozmazluju a jím neuvěřitelně dobrý jídla. Vše je povoleno, i sladkostičky, a jaký! Veliké díky, má výživová guru :)

Šárka Frohlichová

Jana Halamová

Z kurzu Vaření podle ročních období jsem odcházela vždy velmi inpirována. Líbilo se mi propojení vaření s mluveným slovem, které se týkalo i ducha těla. Katka je výstižná, praktická a dává podnětné informace.

Jana Halamová

Eliška Reichlin

I když jsem se zúčastnila až posledního dílu z cyklu Hubneme zdravě a s chutí, těším se na další kurzy s Katkou. Katka vaří jak o závod, snaží se předat plno praktických "hints" a zároveň ta ženská energie skupiny mě velmi pomohla. Děkuji!

Eliška Reichlin

Gabriela Adámková

K vaření jsem nikdy netíhla, byl to pro mne ztracený čas. Priority se mi ale s věkem mění a já se začala zajímat o to, jak si jídlem pomáhat. Katky kurz mě nadchnul asi právě proto, že nebyl takovej ten standardní, kdy se naučíte nějaké předem dané tématicky laděné menu o 3, max 4 jídlech...naopak, Káťa nás za 4 hoďky zvládla naučit takovejch věcí a šikovnejch fíglů a receptů s neuvěřitelně širokým rozsahem, že bych nevěřila. Pro nováčky navíc neváhala zopakovat, co se ostatní naučili v předchozích kurzech.

Bylo to super! Velmi neformální atmosféra, pohoda, všichni všechno ochutnali, průběžně jsme se ptali a Káťa nás zahrnovala informacemi. Dostali jsme všechny recepty vytištěné. No, a závěrem snad jen to, že jsem druhý den měla: založeno na kvásek na chleba, vyrobené datlové pyré na slazení, nachystaná semínka na klíčení a dvě sklenice zeleniny na fermentaci...až tak mě, nekuchařku, nadchnula pro věc! ?Mám totiž ráda nenáročné a dobré věci :-) Jednoznačně kurz doporučuji, nebudete litovat!

Gabriela Adámková

Jitka Sára Ježková

Ke Káti do kurzu vaření, jsem se přihlásila ze zvědavosti. Slyšela jsem o ní od mé kamarádky a protože "zdravé vaření" je mým koníčkem už více než dvacet let a pomohlo vyřešit nejeden zdravotní problém v rodině. První kurz který jsem u Katky absolovala, byl Hubneme zdravě a s chutí. Po padesátce se změnil můj metabolismus a já nějaké to kilo přibrala, cítila jsem, že potřebuji změnu a novou inspiraci. Tohle všechno a spoustu praktických rad, mi kurz u Katky přinesl.

Proto když vypsala další kurzy, neváhala jsem a přihlásila se do kurzu Fermantace . Ten mě doslova nadchl a nejen mě, ale i manžela, který neváhal a sestavil kvasící bedýnku na tempeh. Vyrábím tedy doma nejen tempeh, ale také kokosový jogurt a spoustu kvašené zeleniny. Další kurz který jsem u Káti absolvovala byl Vaření podle ročních období a Indická kuchyně.

Všechny kurzy u Káti, jsou nabyté praktickými radami, cennými informacemi a protkány zdravým selským rozumem, humorem a Kátinou spontánností. Recepty a informace jsou přehledné a lehce použitelné. Suroviny ze kterých Káťa vaří, jsou dostupné jak cenově tak běžně na trhu.

Káťi si vážím nejen jako výborné kuchařky a odbornice na výživu, ale také jako člověka a tímto Ti Káťo za vše, ze srdce děkuji!

Jitka Sára Ježková

Lenka Mikesková
U Káti Halamové si buďte jisti, že se nenaučíte jen vařit, ale také si v kuchyni hrát - s novými ingrediencemi a s nečekanými kombinacemi. Pro mne bylo vaření s Káťou hlavně o rozšiřování si obzorů nejen v kuchyni, ale také sdílení pocitů, myšlenek a zážitků. Tuhle dámu bych si přála mít poblíž, abych si mohla občas vychutnat její skvělé dobroty a opět se něco nového naučit v pohodové a klidné atmosféře, kterou umí vytvořit. 
Kurz indické kuchyně pod jejím vedením ocenil i můj masožravý syn. Proto pošlete na kurzy i své drahé polovičky, protože není nic lepšího, než když vás muž přivítá doma skvělou večeří :-) 

Lenka Mikesková

Jaroslav Kriegler

Milá Kateřino, jako představitelka určité životní energie jste mi v životě moc chyběla, a proto jsem na kurz přišel. V klidu jsem z Vás čerpal a zaháněl stesk po něčem, čeho je tak málo. Jste úžasná! Téměř bych řekl, že voníte životem… Kam se hrabe praxe zenu či shambhaly a celá slavná prázdná mysl ... 
Přeji Vám mnoho dobrého na Vaší cestě. To, co děláte a jak to děláte, dává hluboký smysl. Díky Vám za to a přijměte díky i za Ty, kteří to nestihli vyjádřit ❤

Jaroslav Kriegler

Miriam Lašáková

Kurzem Hubnutí jsem byla nadšena. Motivace, nápady, recepty, povídání – vše je poutavé. Pochopila jsem, že vše závisí na mé vůli, ale je to svobodné rozhodnutí, nejsem do ničeho tlačena a vidím, že to funguje :)

Rozhodně vše  budu zkoušet dál a najdu si svou vlastní cestu. Děkuji za vše Katko, mám radost ze života a užívám si nového směru kterým kráčím.

Miriam Lašáková