KONZULTACE

Nabízím individuální konzultace, které vám pomohou lépe pochopit sami sebe, vyhrabat vás ze zmatečných informací a nefunkčních doporučení a nastavit váš jídelníček a sebepéči tak, aby Vám dělal radost a bylo Vám v něm dobře.

Ájurvédský léčebný systém, ze kterého vycházím je postavený na individuálním přístupu a vyšetření. Prací ájurvédského terapeuta je mimo jiné určit pulzovou diagnostikou váš typ a dotazováním vystopovat, co z vašich každodenních a stravovacích návyků je pro vás vhodné a naopak škodlivé a najít pro vás cestu, která vás může dovést k trvalým změnám, rovnováze a zdraví.

S čím vám mohu pomoci

 • Máte problémy s trávením, nadýmáním, zácpou či různé potravinové intolerance a alergie?
 • Jste unavení, máte oslabenou imunitu či problémy se spánkem?
 • Trápí vás nadváha a nedaří se vám zhubnout?
 • Máte málo energie, slábnete a nemůžete přibrat?
 • Máte gynekologické problémy či opakující se záněty a kvasinky?
 • Cítíte, že něco není OK, ale západní medicína vám nedokázala pomoci?
 • Máte vážnější zdravotní problémy a chcete poradit se změnou jídelníčku?
 • Potřebujete poradit s detoxikací?
 • Potřebujete poradit s jídelníčkem, jak dobře žít v souladu s vaší konstitucí?
 • Jste zmatení z rozporuplných výživových doporučení a rádi byste si v tom udělali jasno?

Co můžete očekávat

Ještě před vstupní konzultací vás poprosím o vyplnění dotazníku, který mi pošlete několik dní před domluveným termínem a zároveň zapisování vašeho jídelníčku po dobu alespoň 3 dnů. Tedy vše co jíte a dobu, ve kterou jíte. Hodně nám to pomůže!

Na první konzultaci se společně podíváme s čím přicházíte a co od návštěvy očekáváte. Budu se vás doptávat na to, co z dotazníku a jídelníčku nebylo jasné – na vaše zdraví, životní styl, stravovací návyky, atd. Změřím vám pulz a podívám se na jazyk a určím celkovou tělesnou konstituci.

Vyplývající doporučení

Terapie je rozmanitá a záleží na vašem současném stavu, jakým směrem se bude ubírat. Výsledkem terapie je vždy konkrétní doporučení šité na míru přímo pro vás. Doporučení se většinou týká jak úpravy stravy, tak i denních návyků a doprovodných terapií. 

Součástí doporučení je i seznam vhodných potravin, které vám budou na vaší cestě nápomocné. Nejedná se o žádný dietní plán a počítání kalorií! Z vlastní zkušenosti vím, že bez pochopení souvislostí a toho, co vy konkrétně potřebujete, se klienti vrací ke svým zaběhlým stereotypům. My půjdeme pomalou, zato trvalou cestou skrze sebepoznání a pochopení širších souvislostí. Jinak to nefunguje.​

V doporučení opřeme se o:

 • vaší vrozenou konstituci
 • váš současný zdravotní stav, kde jste teď a co vás trápí
 • vaší celodenní zátěž (práce, rodina, ...)
 • vaše možnosti (časové, finanční, osobní podpora, ...) 

Často stačí jednoduché změny a pochopit, jak fungujete a organizmus se krásně navrací ke zdraví. Nepřestává mě udivovat, jakou má lidské tělo obrovskou sílu regenerace. Nicméně, aby nový přístup mohl přinést kýžené změny do vašeho života, neobejde se to bez vaší aktivní spolupráce! 

Zázračné pilulky neprodávám :) Udělám maximum pro to, aby vás naše spolupráce vedla k životu ve zdraví a radosti. 

Kolik konzultací je třeba 

Záleží s čím přicházíte na konzultaci, v jakém jste stavu a jaké máte možnosti. Pokud budete kombinovat konzultace s kurzy vaření, které téma doplňují, může být naše spolupráce velmi efektivní.

Někdy stačí 3 konzultace, vyřešíme důvod proč přicházíte a pak už mě nepotřebujete. Při vážnějších problémech je společná cesta delší. Případně půjdeme část cesty spolu a pak vás nasměruji jinam. Smyslem konzultací je ukázat vám, jak o sebe pečovat a nebýt na tereapeutovi závislý.

Cena

 • Vstupní konzultace (90 minut):  1 400 Kč
 • Konzultace (60 minut): 900 kč

Storno podmínky

Při zrušení konzultace v čase kratším než 24 hodin žádám o úhradu storno poplatku ve výši 50%. Děkuji za ohleduplnost a respekt mého času i času mých klientů.

Kde se konzultace konají

V současné době nemám svou konzultační místnost. Žiji v Železném Brodě, kde se můžeme sejít a konzultaci udělat v příjemné kavárně či v soukromí na lavičce u řeky či jinde venku (krásných míst je tu dostatek). Využít letní sezóny a pobýt venku je vlastně výhodou, kterou si nyní užívám :)

Možné jsou i konzultace přes skype. Ovšem dříve či později je nutné, abych vás osobně viděla a mohla vzít puls, který je důležitý pro správnou práci terapeuta. 

Jak se na konzultaci přihlásit

Napište mi na halamova.katerina@gmail.com a domluvíme se!

Děkuji za vaší důvěru*