Kurz je postavený na pochopení základních principů zdravého stravování ve všech důležitých souvislostech, které považuji za důležité a praktických základech od jednoduchých snídaní, přes praktické svačiny do školy či do práce až po rychlé obědy a večeře. Rozšíříte si obzory, co všechno si můžete doma jednoduše vařit a přenastavit tak svůj současný jídelníček.

Naučíte se jinak přistupovat k vaření. Odnesete si a společně uvaříme spoustu receptů od jednoduchých zeleninových pokrmů, přes vaření obilovin a luštěnin, až po pečení kváskových placek a řady pomazánek.

Termín: 04.03. - 05.03. 2023   Klokočí, Český ráj

3 500,- Kč
Přihlásit se

Chcete dát vědět svému okolí o této akci? Zde je leták ke stažení a já moc děkuji za sdílení.

Stáhnout leták

CHCETE ZMĚNIT JÍDELNÍČEK, ALE NEVÍTE JAK NA TO? UŽ VÁS NEBAVÍ SNÍDAT MÜSLI S JOGURTEM ČI CHLEBA SE ŠUNKOU? MÁTE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A NECHCETE BRÁT PILULKY A MAZAT SE KORTIKOIDNÍ MASTÍ? CHCETE POZNAT, ŽE I STRAVA MŮŽE BÝT LÉK?

ZÁŽITKOVÁ FORMA, KTEROU KURZY VAŘENÍ NABÍZÍ JSOU TOU NEJVHODNĚJŠÍ CESTOU, JAK SE ZDRAVÉMU STRAVOVÁNÍ NAUČIT A SPRÁVNĚ ZAŘADIT DO ŽIVOTA. MÁTE MOŽNOST VIDĚT VŠECHNY SUROVINY, OCHUTNAT HOTOVÁ JÍDLA A ZJISTIT, ŽE VAŘIT SE DÁ OPRAVDU CHUTNĚ A ZDRAVĚ I BEZ PRŮMYSLOVÝCH POLOTOVARŮ, VELKÉHO MNOŽSTVÍ ŽIVOČIŠNÝCH PRODUKTŮ A ŘADY DALŠÍCH ZBYTEČNOSTÍ. 

TERMÍN A CENA

Kurz se koná v krásných prostorách v Klokočí v Českém ráji. Je zde možnost přespání za 200,- Kč/noc a je zde prostor pro to, společně strávit celý víkend nad zdravou výživou, všímavostí k jídlu, svému tělu, žádoucími denními rituály, konstitučními rozdílnostmi a potřebami každého z nás a dalšími tématy, která jsou nyní aktuální.

Stravování a pitní režim během celého kurzu je samozřejmě (a bohatě) zajištěno :)

Přespání je ve společné meditační místnosti na matracích ve vlastních spacácích. Cena 200,- Kč/noc. Nebo je možnost se ubytovat v blízkém Centrum Kairos na skalách (cca 500m od místa konání ). 

Parkování - autobusová zastávka Klokočí (cca 250 m od místa konání). Případná spolujízda či vyzvednutí je možná domluvit předem (napište mi email). 

Přihlásit se