Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Karolina Kallmünzerová

S Katkou Halamovou spolupracujeme od počátků Skutečně zdravé školy. Nejprve jako koordinátorkou programu, poté lektorkou. O tom, že je Katka skvělou lektorkou, svědčí bezpočet praktických seminářů a školení, které pro naše zapojené školy realizuje. Vizitku doplňují nadšené kuchařky a spokojení strávníci!

Karolina Kallmünzerová

Hanka Balatková

Kurz Hubnutí zdravě a s chutí naplnil nad míru má očekávání. Srozumitelný výklad, dostatek prostoru. Na takovém aktivním kurzu jsem byla poprvé a moc se mi líbil. Katka má mnoho zkušeností a lidský přístup. Vždy to hrozně uteklo. Určitě se na další kurz vaření přihlásím.

Hanka Balatková

Hana Danae Ali

Příjemný lidský přátelský přístup! Jsem moc ráda a děkuji za vstřícnost pro zodpovídání jakýchkoli dotazů i z jiných oblastí života, nakupování potravin, propojenost s čínskou medicínou, podporou individuality a intuitivního stravování.

Hana Danae Ali

Jana Táborská

Cyklus kurzů Hubnutí zdravě a s chutí mě velice potěšil a naplnil. Práce lektora byla výborná, vše podstatné srozumitelné a za to děkuji. Mám v plánu se ještě zůčasnit nějakého dalšího vaření. Víc probrat letní vaření i kapku RAW. Děkuji za kurz, zhubla jsem za 3 měsíce 5 kg. Doplnila jsem jídelníček fakt super dobrotama!

Jana Táborská

Petra Kuraková

Kurz ve všem splnil má očekávání. Katka má perfektní profesionální přístup. Děkuji za příjemně strávený kurz, ze kterého jsem se vždy vracela plná dojmů, inspirací a nápadů.

Petra Kuraková

Eduard Černáč

S Kateřinou jsem absolvoval cyklus Vaření podle ročních období. V podstatě  se jedná o tréning navádění na přístup k výživě a k sobě samým s větším procítěním a více celistvým pohledem;  vnímajícím osobní přirozenost, vliv denní doby, počasí i ročních období na naše stravování.

Baví mě její přirozený projev, laskavost, pružnost ke změnám na míru účastníků a přístupnost k sdíleným novým informacím od účastníků. Co jsme si ve spolupráci připravili, to jsme odchutnali, pojedli a případný zbytek báječného jídla odnesli domů. Moje osobní nazírání a vnímání jídla a jeho složek se zjemnilo aj řekl bych "vytunilo" - zkrátka děkuju pěkně Káťo !

Eduard Černáč

Lenka Puhalová

Po absolvování kurzů s Katkou získáte zcela jiný pohled na zdravé jídlo a jeho přípravu. Nakazíte se jejím nadšením, které si přinesete jako bonus z kurzu domů. Do vaření najednou vložíte lehkost, hravost, začnete objevovat možnosti používaných ingrediencí, různě je kombinovat, vyzkoušíte ingredience nové a ve výsledku pak žasnete nad tím, co jste vykouzlili za dobroty! Velké díky za Tvou práci!

Lenka Puhalová

Via Škodová

Příjemná, obohacující, zábavná a především chutná. Taková byla jedna sobota vaření dle ročních období v Turnově, kterou jsem měla tu šanci navštívit. Má dlouholetá přítelkyně Kateřina byla jako vždy milá a profesionální. Její přístup k vaření a stravování obdivuji, je pro mne v tomto velkým vzorem a učitelkou. Moc doporučuji.   

Via Škodová

Eva Benešová

Kačky kurzy doporučuji každému, kdo se chce naučit skvěle, chutně a navíc zdravě vařit. Naučili jsme se připravovat naprosto úžasná a ještě k tomu zdravá jídla v návaznosti nejen na hubnutí,  ale také i na roční období.
Naučili jsme se v nich z jakých potravin vařit a které naopak vynechat, abychom nezatěžovali zbytečně naše těla, ale zároveň aby nám nic nechybělo.
Bonusem pak byla velice příjemná, tvořivá a inspirující atmosféra.”

Eva Benešová

Nikol Klapková

Kurz vaření od Káti byl pro mě nejlepší investicí do mého zdraví. Takové velké nakopnutí, jak na to a uvědomění, že to vůbec není věda. Povzbudilo mě to v improvizování, což je u mně velká věc, protože jsem se vždy striktně držela receptů. A taky od kurzu vařím s radostí a to je asi nejzásadnější. Takže moc děkuju, Káťo:) www.nikolklapkova.cz

Nikol Klapková

Petra Procházková

Na cyklus kurzů Pěti elementů jsem šla s tím, že už mě toho nemůže moc překvapit, protože jsem se o zdravou výživu delší dobu zajímala, byla jsem ale poměrně rychle vyvedena z omylu, co se mých vědomostí (i dovedností) týkalo - znala jsem jednotlivosti o surovinách, ale chyběl mi komplexní pohled, navíc z hlediska tradiční čínské medicíny a s rozdělením roku do pěti období a tomu odpovídajícímu přístupu (nejen) k výživě. Seznámila jsem se s mně neznámým kořením, většinou jednoduchými a hlavně chutnými recepty i s tím, že vařit zdravě nemusí být vždy a nutně drahé, stačí mít doma určité stále základní suroviny, které se kupují jednou za čas, nejlépe ve větším balení, a pak už jen přidávavat zeleninu, obiloviny, luštěniny, a hlavně, nehledat v tom vědu a používat zdravý rozum. Katčin přístup byl přirozený, neměla jsem pocit, že bych zgruntu měla vše ihned změnit a nikdy si už nesměla dát nic "nezdravého", naopak jsem měla pocit, že mohu změny zařazovat postupně, nenásilně a především - zařazovat jsem je chtěla, byla jsem úžasně namotivovaná. Děkuji.

Petra Procházková