Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Petra Joklová

Káťa je profesionálka s talentem přirozeně a nedogmaticky předávat znalosti a dovednosti srozumitelným způsobem. Atmosféra je tak na všech kurzech uvolněná a přátelská. A zdravá výživa tak, jak ji Káťa předává, respektuje lidské tělo po fyzické a psychické rovině a je základem pro šťastný a zdravý život. Doporučuji tento cyklus všem. Může to otevřít nový životní směr, rozšířit vědomí každého z nás. Káťa je výborná lektorka s přirozeným vystupováním. Vaření je živé, energické, pozitivní a plné pohybu a předávání informací.

Petra Joklová

Lenka Puhalová

Po absolvování kurzů s Katkou získáte zcela jiný pohled na zdravé jídlo a jeho přípravu. Nakazíte se jejím nadšením, které si přinesete jako bonus z kurzu domů. Do vaření najednou vložíte lehkost, hravost, začnete objevovat možnosti používaných ingrediencí, různě je kombinovat, vyzkoušíte ingredience nové a ve výsledku pak žasnete nad tím, co jste vykouzlili za dobroty! Velké díky za Tvou práci!

Lenka Puhalová

Via Škodová

Příjemná, obohacující, zábavná a především chutná. Taková byla jedna sobota vaření dle ročních období v Turnově, kterou jsem měla tu šanci navštívit. Má dlouholetá přítelkyně Kateřina byla jako vždy milá a profesionální. Její přístup k vaření a stravování obdivuji, je pro mne v tomto velkým vzorem a učitelkou. Moc doporučuji.   

Via Škodová

Eva Benešová

Kačky kurzy doporučuji každému, kdo se chce naučit skvěle, chutně a navíc zdravě vařit. Naučili jsme se připravovat naprosto úžasná a ještě k tomu zdravá jídla v návaznosti nejen na hubnutí,  ale také i na roční období.
Naučili jsme se v nich z jakých potravin vařit a které naopak vynechat, abychom nezatěžovali zbytečně naše těla, ale zároveň aby nám nic nechybělo.
Bonusem pak byla velice příjemná, tvořivá a inspirující atmosféra.”

Eva Benešová

Nikol Klapková

Kurz vaření od Káti byl pro mě nejlepší investicí do mého zdraví. Takové velké nakopnutí, jak na to a uvědomění, že to vůbec není věda. Povzbudilo mě to v improvizování, což je u mně velká věc, protože jsem se vždy striktně držela receptů. A taky od kurzu vařím s radostí a to je asi nejzásadnější. Takže moc děkuju, Káťo:) www.nikolklapkova.cz

Nikol Klapková