Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Jitka Sára Ježková

Ke Káti do kurzu vaření, jsem se přihlásila ze zvědavosti. Slyšela jsem o ní od mé kamarádky a protože "zdravé vaření" je mým koníčkem už více než dvacet let a pomohlo vyřešit nejeden zdravotní problém v rodině. První kurz který jsem u Katky absolovala, byl Hubneme zdravě a s chutí. Po padesátce se změnil můj metabolismus a já nějaké to kilo přibrala, cítila jsem, že potřebuji změnu a novou inspiraci. Tohle všechno a spoustu praktických rad, mi kurz u Katky přinesl.

Proto když vypsala další kurzy, neváhala jsem a přihlásila se do kurzu Fermantace . Ten mě doslova nadchl a nejen mě, ale i manžela, který neváhal a sestavil kvasící bedýnku na tempeh. Vyrábím tedy doma nejen tempeh, ale také kokosový jogurt a spoustu kvašené zeleniny. Další kurz který jsem u Káti absolvovala byl Vaření podle ročních období a Indická kuchyně.

Všechny kurzy u Káti, jsou nabyté praktickými radami, cennými informacemi a protkány zdravým selským rozumem, humorem a Kátinou spontánností. Recepty a informace jsou přehledné a lehce použitelné. Suroviny ze kterých Káťa vaří, jsou dostupné jak cenově tak běžně na trhu.

Káťi si vážím nejen jako výborné kuchařky a odbornice na výživu, ale také jako člověka a tímto Ti Káťo za vše, ze srdce děkuji!

Jitka Sára Ježková

Lenka Mikesková
U Káti Halamové si buďte jisti, že se nenaučíte jen vařit, ale také si v kuchyni hrát - s novými ingrediencemi a s nečekanými kombinacemi. Pro mne bylo vaření s Káťou hlavně o rozšiřování si obzorů nejen v kuchyni, ale také sdílení pocitů, myšlenek a zážitků. Tuhle dámu bych si přála mít poblíž, abych si mohla občas vychutnat její skvělé dobroty a opět se něco nového naučit v pohodové a klidné atmosféře, kterou umí vytvořit. 
Kurz indické kuchyně pod jejím vedením ocenil i můj masožravý syn. Proto pošlete na kurzy i své drahé polovičky, protože není nic lepšího, než když vás muž přivítá doma skvělou večeří :-) 

Lenka Mikesková

Jaroslav Kriegler

Milá Kateřino, jako představitelka určité životní energie jste mi v životě moc chyběla, a proto jsem na kurz přišel. V klidu jsem z Vás čerpal a zaháněl stesk po něčem, čeho je tak málo. Jste úžasná! Téměř bych řekl, že voníte životem… Kam se hrabe praxe zenu či shambhaly a celá slavná prázdná mysl ... 
Přeji Vám mnoho dobrého na Vaší cestě. To, co děláte a jak to děláte, dává hluboký smysl. Díky Vám za to a přijměte díky i za Ty, kteří to nestihli vyjádřit ❤

Jaroslav Kriegler

Miriam Lašáková

Kurzem Hubnutí jsem byla nadšena. Motivace, nápady, recepty, povídání – vše je poutavé. Pochopila jsem, že vše závisí na mé vůli, ale je to svobodné rozhodnutí, nejsem do ničeho tlačena a vidím, že to funguje :)

Rozhodně vše  budu zkoušet dál a najdu si svou vlastní cestu. Děkuji za vše Katko, mám radost ze života a užívám si nového směru kterým kráčím.

Miriam Lašáková

Karolina Kallmünzerová

S Katkou Halamovou spolupracujeme od počátků Skutečně zdravé školy. Nejprve jako koordinátorkou programu, poté lektorkou. O tom, že je Katka skvělou lektorkou, svědčí bezpočet praktických seminářů a školení, které pro naše zapojené školy realizuje. Vizitku doplňují nadšené kuchařky a spokojení strávníci!

Karolina Kallmünzerová

Hanka Balatková

Kurz Hubnutí zdravě a s chutí naplnil nad míru má očekávání. Srozumitelný výklad, dostatek prostoru. Na takovém aktivním kurzu jsem byla poprvé a moc se mi líbil. Katka má mnoho zkušeností a lidský přístup. Vždy to hrozně uteklo. Určitě se na další kurz vaření přihlásím.

Hanka Balatková

Hana Danae Ali

Příjemný lidský přátelský přístup! Jsem moc ráda a děkuji za vstřícnost pro zodpovídání jakýchkoli dotazů i z jiných oblastí života, nakupování potravin, propojenost s čínskou medicínou, podporou individuality a intuitivního stravování.

Hana Danae Ali

Jana Táborská

Cyklus kurzů Hubnutí zdravě a s chutí mě velice potěšil a naplnil. Práce lektora byla výborná, vše podstatné srozumitelné a za to děkuji. Mám v plánu se ještě zůčasnit nějakého dalšího vaření. Víc probrat letní vaření i kapku RAW. Děkuji za kurz, zhubla jsem za 3 měsíce 5 kg. Doplnila jsem jídelníček fakt super dobrotama!

Jana Táborská

Petra Kuraková

Kurz ve všem splnil má očekávání. Katka má perfektní profesionální přístup. Děkuji za příjemně strávený kurz, ze kterého jsem se vždy vracela plná dojmů, inspirací a nápadů.

Petra Kuraková

Eduard Černáč

S Kateřinou jsem absolvoval cyklus Vaření podle ročních období. V podstatě  se jedná o tréning navádění na přístup k výživě a k sobě samým s větším procítěním a více celistvým pohledem;  vnímajícím osobní přirozenost, vliv denní doby, počasí i ročních období na naše stravování.

Baví mě její přirozený projev, laskavost, pružnost ke změnám na míru účastníků a přístupnost k sdíleným novým informacím od účastníků. Co jsme si ve spolupráci připravili, to jsme odchutnali, pojedli a případný zbytek báječného jídla odnesli domů. Moje osobní nazírání a vnímání jídla a jeho složek se zjemnilo aj řekl bych "vytunilo" - zkrátka děkuju pěkně Káťo !

Eduard Černáč

Lenka Puhalová

Po absolvování kurzů s Katkou získáte zcela jiný pohled na zdravé jídlo a jeho přípravu. Nakazíte se jejím nadšením, které si přinesete jako bonus z kurzu domů. Do vaření najednou vložíte lehkost, hravost, začnete objevovat možnosti používaných ingrediencí, různě je kombinovat, vyzkoušíte ingredience nové a ve výsledku pak žasnete nad tím, co jste vykouzlili za dobroty! Velké díky za Tvou práci!

Lenka Puhalová

Via Škodová

Příjemná, obohacující, zábavná a především chutná. Taková byla jedna sobota vaření dle ročních období v Turnově, kterou jsem měla tu šanci navštívit. Má dlouholetá přítelkyně Kateřina byla jako vždy milá a profesionální. Její přístup k vaření a stravování obdivuji, je pro mne v tomto velkým vzorem a učitelkou. Moc doporučuji.   

Via Škodová

Eva Benešová

Kačky kurzy doporučuji každému, kdo se chce naučit skvěle, chutně a navíc zdravě vařit. Naučili jsme se připravovat naprosto úžasná a ještě k tomu zdravá jídla v návaznosti nejen na hubnutí,  ale také i na roční období.
Naučili jsme se v nich z jakých potravin vařit a které naopak vynechat, abychom nezatěžovali zbytečně naše těla, ale zároveň aby nám nic nechybělo.
Bonusem pak byla velice příjemná, tvořivá a inspirující atmosféra.”

Eva Benešová

Nikol Klapková

Kurz vaření od Káti byl pro mě nejlepší investicí do mého zdraví. Takové velké nakopnutí, jak na to a uvědomění, že to vůbec není věda. Povzbudilo mě to v improvizování, což je u mně velká věc, protože jsem se vždy striktně držela receptů. A taky od kurzu vařím s radostí a to je asi nejzásadnější. Takže moc děkuju, Káťo:) www.nikolklapkova.cz

Nikol Klapková

Petra Procházková

Na cyklus kurzů Pěti elementů jsem šla s tím, že už mě toho nemůže moc překvapit, protože jsem se o zdravou výživu delší dobu zajímala, byla jsem ale poměrně rychle vyvedena z omylu, co se mých vědomostí (i dovedností) týkalo - znala jsem jednotlivosti o surovinách, ale chyběl mi komplexní pohled, navíc z hlediska tradiční čínské medicíny a s rozdělením roku do pěti období a tomu odpovídajícímu přístupu (nejen) k výživě. Seznámila jsem se s mně neznámým kořením, většinou jednoduchými a hlavně chutnými recepty i s tím, že vařit zdravě nemusí být vždy a nutně drahé, stačí mít doma určité stále základní suroviny, které se kupují jednou za čas, nejlépe ve větším balení, a pak už jen přidávavat zeleninu, obiloviny, luštěniny, a hlavně, nehledat v tom vědu a používat zdravý rozum. Katčin přístup byl přirozený, neměla jsem pocit, že bych zgruntu měla vše ihned změnit a nikdy si už nesměla dát nic "nezdravého", naopak jsem měla pocit, že mohu změny zařazovat postupně, nenásilně a především - zařazovat jsem je chtěla, byla jsem úžasně namotivovaná. Děkuji.

Petra Procházková