Reference

Účastníci kurzů vaření jsou tou nejlepší zpětnou vazbou na mou práci. Učí mě respektu, trpělivosti, neustálému sebevzdělávání a notné dávce empatie. A já vám za to ze srdce děkuji*

 

Petra Kuraková

Kurz ve všem splnil má očekávání. Katka má perfektní profesionální přístup. Děkuji za příjemně strávený kurz, ze kterého jsem se vždy vracela plná dojmů, inspirací a nápadů.

Petra Kuraková

Eduard Černáč

S Kateřinou jsem absolvoval cyklus Vaření podle ročních období. V podstatě  se jedná o tréning navádění na přístup k výživě a k sobě samým s větším procítěním a více celistvým pohledem;  vnímajícím osobní přirozenost, vliv denní doby, počasí i ročních období na naše stravování.

Baví mě její přirozený projev, laskavost, pružnost ke změnám na míru účastníků a přístupnost k sdíleným novým informacím od účastníků. Co jsme si ve spolupráci připravili, to jsme odchutnali, pojedli a případný zbytek báječného jídla odnesli domů. Moje osobní nazírání a vnímání jídla a jeho složek se zjemnilo aj řekl bych "vytunilo" - zkrátka děkuju pěkně Káťo !

Eduard Černáč

Lenka Puhalová

Po absolvování kurzů s Katkou získáte zcela jiný pohled na zdravé jídlo a jeho přípravu. Nakazíte se jejím nadšením, které si přinesete jako bonus z kurzu domů. Do vaření najednou vložíte lehkost, hravost, začnete objevovat možnosti používaných ingrediencí, různě je kombinovat, vyzkoušíte ingredience nové a ve výsledku pak žasnete nad tím, co jste vykouzlili za dobroty! Velké díky za Tvou práci!

Lenka Puhalová

Via Škodová

Příjemná, obohacující, zábavná a především chutná. Taková byla jedna sobota vaření dle ročních období v Turnově, kterou jsem měla tu šanci navštívit. Má dlouholetá přítelkyně Kateřina byla jako vždy milá a profesionální. Její přístup k vaření a stravování obdivuji, je pro mne v tomto velkým vzorem a učitelkou. Moc doporučuji.   

Via Škodová

Eva Benešová

Kačky kurzy doporučuji každému, kdo se chce naučit skvěle, chutně a navíc zdravě vařit. Naučili jsme se připravovat naprosto úžasná a ještě k tomu zdravá jídla v návaznosti nejen na hubnutí,  ale také i na roční období.
Naučili jsme se v nich z jakých potravin vařit a které naopak vynechat, abychom nezatěžovali zbytečně naše těla, ale zároveň aby nám nic nechybělo.
Bonusem pak byla velice příjemná, tvořivá a inspirující atmosféra.”

Eva Benešová

Nikol Klapková

Kurz vaření od Káti byl pro mě nejlepší investicí do mého zdraví. Takové velké nakopnutí, jak na to a uvědomění, že to vůbec není věda. Povzbudilo mě to v improvizování, což je u mně velká věc, protože jsem se vždy striktně držela receptů. A taky od kurzu vařím s radostí a to je asi nejzásadnější. Takže moc děkuju, Káťo:) www.nikolklapkova.cz

Nikol Klapková

Petra Procházková

Na cyklus kurzů Pěti elementů jsem šla s tím, že už mě toho nemůže moc překvapit, protože jsem se o zdravou výživu delší dobu zajímala, byla jsem ale poměrně rychle vyvedena z omylu, co se mých vědomostí (i dovedností) týkalo - znala jsem jednotlivosti o surovinách, ale chyběl mi komplexní pohled, navíc z hlediska tradiční čínské medicíny a s rozdělením roku do pěti období a tomu odpovídajícímu přístupu (nejen) k výživě. Seznámila jsem se s mně neznámým kořením, většinou jednoduchými a hlavně chutnými recepty i s tím, že vařit zdravě nemusí být vždy a nutně drahé, stačí mít doma určité stále základní suroviny, které se kupují jednou za čas, nejlépe ve větším balení, a pak už jen přidávavat zeleninu, obiloviny, luštěniny, a hlavně, nehledat v tom vědu a používat zdravý rozum. Katčin přístup byl přirozený, neměla jsem pocit, že bych zgruntu měla vše ihned změnit a nikdy si už nesměla dát nic "nezdravého", naopak jsem měla pocit, že mohu změny zařazovat postupně, nenásilně a především - zařazovat jsem je chtěla, byla jsem úžasně namotivovaná. Děkuji.

Petra Procházková