POJĎME SPOLEČNĚ PROJÍT ÚČINNOU A BEZPEČNOU LASKAVOU OČISTOU ORGANISMU.

 

Jaro je nejideálnější čas pro přirozenou detoxikaci organismu v roce. Na jaře příroda obrací svůj energetický tok a pro očistu začíná ten nejpřirozenější čas.

Pojďme projít tímto časem společně, pod mým odborným vedením, v síle vzájemného sdílení a podpory celé skupiny. Mám pro vás připravených 5 společných týdnů očisty, 5 výukových lekcí, kde bude video s důležitou teorií, podpůrnými podklady, recepty a každý týden domácí úkol neboli návody pro domácí praxi.

 

NOVINKA! Kurz poběží na nové přehledné platformě!

Jarní očistu si dopřávám každý rok a jdu do toho samozřejmě s vámi! Je to nedílná součást mého životního stylu. Každý rok jdu v regeneraci svého těla o krok hlouběji.

Tělo se díky pravidelnému očistnému režimu může zbavit spousty nežádoucího! Těším se, že zase shodím zimní "pneumatiku", dopřeji svým játrům regeneraci, tělo opět načerpá svojí plnou sílu a pružnost... A kdo ví, co ještě si tělíčko vyžádá... Každý laskavě ke svému tělu, svým možnostem a svým potřebám. S individuálním přístupem ke každému z vás ❤️

Cena 5. týdenního online kurzu

4 500,- Kč

Přihlásit se

Očisty s sebou nesou svá rizika a dají se uchopit různými směry. Jsou dnes velmi oblíbené, ale málokdo ví, jak moc si přílišnou, na sílu prodělanou očistou může ublížit. Jaro je ideálním obdobím v celém roce pro očistu. Nesmí však být drastická. Půjdeme na to jemně a s ohledem na vaší konstituci a možnosti.

Na kurzu se dozvíte všechny důležité informace o možnostech půstů a očist, o jejich rizicích vč. praktických návodů a receptů, jak očistou projít.

Vedle toho se naučíte, jak vypadá jarní jídelníček, co ho definuje, jak na jarní klíčení, divokou zeleninu a odlehčenou veganskou očistnou stravu. 

JAK TO BUDE VYPADAT V PRAXI?

 

Následujících 5 týdnů budeme sdílet společný prostor, cestu a práci uchopení žádoucích změn, pochopení svého organismu a jeho jedinečného fungování a posílení svého zdraví. 

Každý týden ve středu se online setkáme naživo na ZOOM (videa budou dostupná v záznamu). Ideální prostor pro vaše dotazy a spontánní doptávání se.

Každý týden ode mne dostanete výuková videa s teorií a řadu podkladů a receptů k vytištění. 

Každý den budu reagovat ve FB skupině na vaše komentáře a dotazy. 

Toto je opravdu obrovský prostor pro to udělat v životě a svém zdraví zásadní změnu! Pojďme toho využít a nechat se svést na společné vlně inspirace!

  • NOVINKA! Kurz pobězí na nové přehledné platformě a mobilní aplikaci, ve FB skupině budeme pouze společně sdílet.

  • mám pro vás připravené na sebe navazující domácí úkoly, ať má ta očista spád!

  • během celého kurzu bude ve skupině spousta prostoru pro sdílení a výměnu informací

  • přístup do kurzu a materiálům získáváš na celý následující rok

Přihlásit se