Velká jarní očista aneb hubneme do plavek!

Dopřejte si jemnou a bezpečnou jarní očistu organismu, díky které vyčistíte svůj trávicí trakt a zhubnete nadbytečné kilogramy.

Jaro představuje nejideálnější čas pro přirozenou detoxikaci organismu. Na jaře příroda obrací svůj energetický tok a pro očistu začíná ten nejpřirozenější čas.

Pojďte vstoupit do facebookové skupiny, kde získáte přístup ke všem důležitým informacím a kde si krok za krokem, lekci za lekcí budete moct projít učební příspěvky a videa, které vás navedou na cestu nových stravovacích návyků, vyčištění těla od toxinů a udržitelného zhubnutí. 

Na této cestě vám budu lektorem a průvodcem, který reaguje na vaše dotazy a dává vám zpětnou vazbu na vaše "domácí úkoly". Se vstupem do kurzu získáte i podporu a obrovskou dávku inspirace celé skupiny, která již od 12. února 2021 společně začala Velkou jarní očistu a dále v ní pod mým vedením pokračuje. 

Přidejte se mezi nás!

 

vjo hubneme do plavek FB malé

 

Termín a cena 

Kurz je již nyní otevřen a naplněn informacemi čekající na vás a vaši chuť začít. Pokud máte dotazy, pište mi na email, ráda vám vše zodpovím. Po přihlášení a zaplacení kurzu vás vpustím do uzavřené FB skupiny Velká jarní očista a můžete začít!

Účastníci kurzu, kteří se přidali do první výzvy již v dubnu za sebou mají více než měsíc společné práce. Jsou nadšení, přirozeně a nenásilně hubnou a přitom se cítí najezení. Každý den sdílíme vynikající recepty pro inspiraci. Takže to rozhodně není o hladovění. 

Kurz probíhá v uzavřené FB skupině. Je potřeba mít účet na Facebooku, pokud ho nemáte, můžete si založit anonymní FB účet bez fotky jen pro tento kurz.

Událost na FB naleznete zde.

 • Chcete zhubnout?
 • Chcete vyčistit své tělo od nahromaděných toxinů a ámy?
 • Chcete vyčistit váš trávicí trakt, nastartovat trávení a zbavit se chronických problémů?
 • Chcete nakopnout vaši imunitu, očistit organismus, ale bezpečně a bez negativných následků?
 • Chcete už projednou změnit váš jídelníček a začít jíst lépe?
 • Chcete obohatit svůj jarní jídelníček o bohatou škálu důležitých potravin a pokrmů z nich?
 • Chcete se zbavit své závislosti na sladkém a pečivu?
 • Chcete omezit živočišné bílkoviny?
 • Chcete se dozvědět, jak na půst pohlíží TČM a ájurvéda?
 • Chcete se naučit tento regenerační a očistný nástroj pro život a kdykoli bude třeba ho moci použít?

Očisty s sebou nesou svá rizika a dají se uchopit různými směry. Jsou dnes velmi oblíbené, ale málokdo ví, jak moc si přílišnou, na sílu prodělanou očistou může ublížit. Jaro je ideálním obdobím v celém roce pro očistu. Nesmí však být drastická. Půjdeme na to jemně a s ohledem na vaší konstituci a možnosti.

Na kurzu se dozvíte všechny důležité informace o možnostech půstů a očist, o jejich rizicích vč. praktických návodů a receptů, jak očistou projít.

Vedle toho se naučíte, jak vypadá jarní jídelníček, co ho definuje, jak na jarní klíčení, divokou zeleninu a odlehčenou veganskou očistnou stravu. 

Co se během kurzu dozvíte

Dozvíte se celou řadu důležitých informací, na které budete mít dostatek času pro implementaci do praxe

 • různé způsoby očist a detoxů
 • praktické návody a jídelníčky
 • rizika půstů, očist a různých diet a jak je rozpoznat hned v průběhu
 • jak si nastavit svůj hubnoucí režim, co je zásadní pro správně prováděné hubnutí
 • pro koho jsou očisty nevhodné a jako míru očisty si nastavit, potřebuji hubnout či nikoli? 
 • recepty a návody na očistné pokrmy a nápoje
 • vhodné potraviny, byliny, koření a postupy pro očistu a hubnutí
 • zásady správně provedené očisty a hubnutí
 • co patří a co nepatří do očistného a hubnoucího jídelníčku
 • výživa na jaře, jarní jídelníček a každodenní sebepéče a rituály podporující očistu organismu
 • pohybová aktivita pro podporu očisty organismu

Co tento online kurz nabízí

 • sdílení ve skupině přináší obrovskou sílu a motivaci, která vás může při vystupování ze své komfortní zóny (čímž očista rozhodně je) velmi podpořit
 • odborné vedení a možnost každý den sdílet a doptat se na potřebné informace
 • vzájemnou inspiraci a sdílení osobních zkušeností
 • posílenou motivaci a "pošťuchování" formou domácích úkolů

Pro koho je kurz vhodný

 • všechny zdravě i nezdravě půstující se zájmem o očistu a přirozené přenastavení stravovacích zvyklostí, díky kterým jednoduše zhubnete, aniž byste hladověli
 • pro všechny, kdo chtějí zhubnout
 • pro všechny, které trápí různé zdravotní problémy, zejm. chronického rázu
 • pro vegetariány, vegany, masožravce, bezlepkáře a jiné dietáře
 • všechny, kdo si chce užít společný masopostní čas nad moudrostí ájurvédy a dalších holistických nauk
 • všechny, kteří se chtějí vyvarovat rizik špatně provedených očist a půstů a dopřát svému tělu jemnou a bezpečnou očistu

Jak to bude vypadat v praxi?

Zvu vás do online kurzu Velká jarní očista, kterým před vámi s nadšením prošlo 70 osob. Každý kdo potřeboval již zhubl svých 5-8 kilogramů a stále v očistném a hubnoucím procesu chce pokračovat. 

Ve skupině, kam vstupem do kurzu získáte přístup je 21 učebních lekcí a videí, spousta receptů a návodů, které vás krok za krokem navedou k tomu, jak žádoucím způsobem uchopit jarní očistu a začít jí dělat. Je jen na vás, s jakou intenzitou vstoupíte do kurzu a jak rychle či pozvolna si vše nastudujete. Nicméně do konce května jsem vám v tomto procesu oporou. Reaguji na vaše dotazy a komentáře a vkládám příspěvky pro inspiraci. 

Toto je opravdu obrovský prostor pro to udělat v životě a svém zdraví zásadní změnu! Pojďte toho využít a nechat se svést na společné vlně inspirace!

 • je tu pro nás uzavřená FB skupina (link dostanete po zaplacení kurzu), kde jsou vložená do jednotlivých lekcí všechna videa a učební příspěvky a podněty pro vaši práci (domácí úkoly)
 • na plnění domácích úkolů máte čas dle svých možností (dle náročnosti úkolu), ale je to samozřejmě volitelné a jen na vás, jak moc do hloubky se budete chtít do aktivit zapojit!
 • během celého kurzu bude ve skupině spousta prostoru pro sdílení a výměnu informací
 • přístup k materiálům ve skupině budete mít neustále, co bude FB fungovat, ale skupinu na konci května zarchivuji a už nebude možnost v ní sdílet a komunikovat
 • nicméně od toho existuje skupina Zdravě chutně jednoduše, ve které je již přes 4000 členů a kde se čile diskutuje a kde o výživě předávám své zkušenosti
 • pokud potřebujete už konečně udržitelně zhubnout, tady se vám to povede. Pochopíte základy, na kterých stojí ájurvéda, tisíciletá nauka o zdraví a životě a najednou vše půjde samo!

Pojďte se seznámit s dnes velmi oblíbenými půsty a očistami pohledem moudré matky všech nauk ájurvédy, čínské medicíny a mnohaleté osobní zkušenosti. 

Seznámím vás s různými formami očistných režimů, půstů a detoxů. Nasadíme zdravé standardy masopostního jarního jídelníčku, do kterého si každý z vás, dle svých možností budete zařazovat hlubší očistné procesy. Každý dle svých možností a svého rytmu budete mít podporu celé skupiny projít na míru mířenou očistou trávicího traktu a organismu.

Termín a cena 

Kurz je již nyní otevřen a naplněn informacemi čekající na vás a vaši chuť začít. Pokud máte dotazy, pište mi na email, ráda vám vše zodpovím. Po přihlášení a zaplacení kurzu vás vpustím do uzavřené FB skupiny Velká jarní očista a můžete začít!

Účastníci kurzu, kteří se přidali do první výzvy již v dubnu za sebou mají více než měsíc společné práce. Jsou nadšení, přirozeně a nenásilně hubnou a přitom se cítí najezení. Každý den sdílíme vynikající recepty pro inspiraci. Takže to rozhodně není o hladovění. 

Kurz probíhá v uzavřené FB skupině. Je potřeba mít účet na Facebooku, pokud ho nemáte, můžete si založit anonymní FB účet bez fotky jen pro tento kurz.

Událost na FB naleznete zde.

Mirka Bartoňová

Online kurz s Káťou byl super. Jsem vděčná za vedení a pravidelné domácí úkoly. Donutilo mě to do akce a zároveň jsem ráda nahlédla, jak to mají ostatní.

Káťa je normální :-) Chápe, že žijeme v časoprostorových souvislostech. Není urputná, ale nabídne vám vstřícně způsob, jak se sebou pracovat. A to pohled praxí podložený.

Určitě z jejího kurzu nebudete odcházet zdeptaní, že nejste dost dobří, protože se o sebe nestaráte. Nebo přesvědčení, že vám cpe nějakou východní mystiku, která sem nepatří. Naopak - udělá maximum, abyste si odnesli konkrétní a hlavně realizovatelné podněty, jak o sebe lépe pečovat.

Mirka Bartoňová

Ester Fejfarová

Mám raději živé kurzy. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem se na tento týdenní online přihlásila. 

Kurz byl pro me velmi obohacujici a prinesl vsechny kyzene zmeny. Byl necim, co jiz dlouhou dobu hledam a byl konecne tim kouskem, ktery zapada do me skladanky. Ohen v nas jako ukazatel radosti zivota. Vyziva nas samych z celostniho pohledu. Cenim si pozvolneho plynuleho predavani informaci a ukolu tak, aby byly splnitelne a uchopitelne.

Úžasný celostní pohled a přístup!

Ester Fejfarová

Martina Ctiborová

Milá Katuš, předně a ještě jednou díky za skvělý online kurz. Co se mi na něm líbilo nejvíce, bylo paradoxně to, co ty hodnotíš tak kriticky, dle mého názoru zbytečně. Jde o Tvá videa! Máš velmi příjemný hlas a Tvuj výklad byl srozumitelný a pochopitelný. Vše navazovalo a zapadalo do jedno smysluplného celku:-)

Dokážeš téma výživy podat tak, že přestává být vědou...a to je to, čeho si obzvlášť cením.  K tomu navíc nejsi ortodoxní, jsi otevřená, nediktuješ, doporučuješ:-) Jsi jednička! Moc děkuju!

Martina Ctiborová

Marcela Hlavová

Z online kurzu s Káťou jsem nadšená, byl srozumitelný, akční, šel rovnou k věci, spoustu věcí jsem v rámci něj začala dělat a stále dělám. Jsem velmi spokojená a každý si na Káti kurzech najde to své, ať už se chcete aktivně zapojovat či jen vzdělávat. 

Kačí děkuji moc za úžasné úkoly, srozumitelně podané informace a předanou dovednost umět vše patřičně využít.

Marcela Hlavová

Vedle spousty informací "ochutnáte" pokrmy vhodné pro očistný režim. Pochopíte důležité principy, co jarní energie přináší a co očistné režimy vyžadují a co je si třeba hlídat. Mnozí praktikují drastické očisty, které mají negativní dopad na zdraví a vnitřní sílu organismu. Někde jsou na místě, někde škodí. Očista se dá dělat i jemnějšími způsoby a zde pochopíte co zrovna pro vás je vhodné a jak na to, správně, bez rizika. 

Hanka :)

Moc děkuji za nádherný týden mého života strávený s úžasnými lidmi. Tvé informace mi mnohé vysvětlily a otevřely mi nové možnosti. Těším se do dalšího života :)  Naučila jsem se tolik o sobě samé. Ubytování bylo pro mne v souladu s tématem kurzu. Moc se mi líbila pestrost, přirozený vývoj, dostatek informací v daném čase, prostředí. 

Naučila jsem se chápat důležitost mé momentální situace ve vztahu mysl - dóša. Kurz zcela předčil má očekávání. Všechna podstatná info mám ve skriptech a navíc to co jsi sdílela se všemi, velmi vyčerpávající.

Stravování mi také vyhovovalo. Měla jsem možnost pocítit účinek stravy v návaznosti na mé určení konstituce a na účinek mysli. Úžasné. Skvělý projekt Kačenko.

Hanka :)

Eva Hortová

Děkuji za krásný týden plný nového. Pro mě je to možnost nového - lepšího začátku, abych byla spokojenější a zdravější. Děkuji za Tvojí srdečnost, lidskost a nadšení. Ráda jsem Tě a všechny okolo poznala. Jste skvělý tým!

Líbil se mi celý kurz, vaření, spousta nových informací, poradentství a taky lidé, kteří Ti pomáhají tvořit zázemí a ostatní kurzisti ... Zcela předčil mé očekávání ....Cvičení, klid, harmonie ... Jediné, k čemu mám výhrady je proleželá matrace :) Naučila jsem se přemýšlet o jídle, o tom, co jím a jak, o tom, jak si uspořádat režim v jídle i životě, cvičení, jak si vážit sama sebe, mít se ráda, pečovat o sebe ...

 

Eva Hortová