Vánoční cukroví

Den plný společného tvoření a zdravého vánočního cukroví!

Přijďte se naučit sladce čarovat a rozšířit si zásobu vánočních receptů o spoustu zdravých dobrot!

Kurz tvoření vánočního cukroví ovlivněného českými a východními tradicemi. Budeme používat nerafinované vstupní suroviny a vytvoříme spoustu skvělých chutných dobrot.  Pečené i "raw", lepkové i bezlepkové. Bohaté na výživné látky, zdravé tuky, minerály a vlákninu. Hrát si budeme i s kořením, které nám pomůže tyto výživné dobroty lépe strávit!

Poznáte kombinace a principy, které užijete při tvoření sladkých dezertů po celý rok!

 

 

cinnamon-stars-1864647_960_720

 

Tento kurz je inspirací plnou sladkých a slaných dobrot, kterými si obohatíte sváteční stůl. 

Co na kurzu zažijete

  • tvoření a ochutnávání nejenom cukroví
  • slané chuťovky na svátečním stole
  • zdravá výživa v širokých souvislostech
  • samozřejmostí jsou vytištěné receptury
  • ochutnávka domů

Pro koho je kurz vhodný

  • všechny zdravě i nezdravě se stravující, 
  • vegetariány, vegany, bezlepkáře, kuchaře, výživové terapeuty
  • všechny, kdo si chce užít společný den nad tvořením zdravého a lahodného cukroví
  • všechny, kteří se chtějí naučit spoustu nových principů a receptů

Chceme to opravdu rafinované? Přijďte tvořit vánoční cukroví z přirozených surovin, tak jak nám je příroda dala. Překvapí vás, jak je to vlastně chutné a jednoduché!

Pochopíte principy sladkého pečení aplikovatelné celoročně na řadu domácích dezertů a pochoutek!

Termín a cena 

TERMÍN 12.12. JE ZRUŠENÝ!

Hanka :)

Moc děkuji za nádherný týden mého života strávený s úžasnými lidmi. Tvé informace mi mnohé vysvětlily a otevřely mi nové možnosti. Těším se do dalšího života :)  Naučila jsem se tolik o sobě samé. Ubytování bylo pro mne v souladu s tématem kurzu. Moc se mi líbila pestrost, přirozený vývoj, dostatek informací v daném čase, prostředí. 

Naučila jsem se chápat důležitost mé momentální situace ve vztahu mysl - dóša. Kurz zcela předčil má očekávání. Všechna podstatná info mám ve skriptech a navíc to co jsi sdílela se všemi, velmi vyčerpávající.

Stravování mi také vyhovovalo. Měla jsem možnost pocítit účinek stravy v návaznosti na mé určení konstituce a na účinek mysli. Úžasné. Skvělý projekt Kačenko.

Hanka :)

Eva Hortová

Děkuji za krásný týden plný nového. Pro mě je to možnost nového - lepšího začátku, abych byla spokojenější a zdravější. Děkuji za Tvojí srdečnost, lidskost a nadšení. Ráda jsem Tě a všechny okolo poznala. Jste skvělý tým!

Líbil se mi celý kurz, vaření, spousta nových informací, poradentství a taky lidé, kteří Ti pomáhají tvořit zázemí a ostatní kurzisti ... Zcela předčil mé očekávání ....Cvičení, klid, harmonie ... Jediné, k čemu mám výhrady je proleželá matrace :) Naučila jsem se přemýšlet o jídle, o tom, co jím a jak, o tom, jak si uspořádat režim v jídle i životě, cvičení, jak si vážit sama sebe, mít se ráda, pečovat o sebe ...

 

Eva Hortová