Vánoční cukroví

Den plný společného tvoření, zdravého vánočního cukroví a bohatá ochutnávka domů!

Přijďte se naučit sladce čarovat a rozšířit si zásobu vánočních receptů o spoustu zdravých dobrot!

Kurz tvoření vánočního cukroví tradičně slazeného sušeným ovocem či rostlinnými slady a sirupy, z celozrnných muk a spousty ořechů a semínek. Bez chemie, bílé mouky, cukru, vajec, mléka a ztužených tuků. Pečené i "raw", lepkové i bezlepkové. Bohaté na výživné látky, zdravé tuky, minerály a vlákninu.

 

 

cinnamon-stars-1864647_960_720

 

Tento kurz je inspirací plnou sladkých a slaných dobrot, kterými si obohatíte sváteční stůl. 

Co na kurzu zažijete

  • tvoření a ochutnávání nejenom cukroví
  • společně si uvaříme a vychutnáme lahodné zimní menu, včetně slaných svátečních delikates, které by neměli chybět na žádném svátečním stole
  • hovořit budeme o zdravé výživě v širokých souvislostech
  • samozřejmostí jsou vytištěné receptury
  • domů si odnesete bohatou ochutnávku

Pro koho je kurz vhodný

  • všechny zdravě i nezdravě se stravující, 
  • vegetariány, vegany, bezlepkáře, kuchaře, výživové terapeuty
  • všechny, kdo si chce užít společný den nad tvořením zdravého a lahodného cukroví
  • všechny, kteří se chtějí naučit spoustu nových principů a receptů

Přijďte se tvořit vánoční cukroví bez ztužených tuků, bílé mouky a hromady cukru. Překvapí vás, jak je to vlastně chutné a jednoduché!

Pochopíte principy sladkého pečení aplikovatelné celoročně na řadu domácích dezertů a pochoutek!

Termín a cena 

V ceně kurzu jsou započítány veškeré suroviny, společné jídlo, ochutnávky v průběhu kurzu a také balíček cukroví s sebou domů a tištěné materiály s veškerými recepty a spousty navíc.

termín čas místo konání cena

28. 11. 2019
17:00 - 21:00
PRAHA
1 800 Kč
Viktor Terapokow

Žádná očekávání jsem neměl, ale tento kurz by je jistě předčil. Všechny večery byly příjemné, zábavné a poučné. Před kurzem jsem četl desítky knih a stovky článků na téma strava a vaření, ale tento kurz moje znalosti ještě více rozšířil. Bavilo mě jednotlivé lekce absolvovat a hodně jsem si z nich odnesl. Kateřina došla ve svém pochopení stravy a jejího fungování v lidském těle daleko a jsem opravdu rád, že jsem se mohl z jejich lekcí obohatit.

Viktor Terapokow

Dani Hromková

Změnila jsem životní styl od základu. Myšlení, postoj k životu, vnímání života...s tím souvisí i změna stravování. Kačka učí lidi novým zdravým stylům vaření, způsobům jak uchopit lehkost, jedinečnost, snadnost a jednoduchost. Zdraví a dávání mému tělu zdravou stravu se stalo mojí prioritou. Katčiny recepty se staly základem mé inspirace tvorby jídla. Děkuji převelice a moc a moc doporučuji si projít takovým milým, nápaditým, zábavným kurzem a inspirovat se k nové tvorbě.

Dani Hromková