Nastartuj své trávení – výživa v zimě – online kurz

PŘÁTELÉ, UVAŘILA JSEM PRO VÁS TÝDENNÍ ONLINE KURZ VE FORMĚ VÝZVY!

NEBUDETE TO JEN O VZDĚLÁVÁNÍ, ALE I O ZAPOJENÍ SE DO AKCE, SDÍLENÍ A PLNĚNÍ DOMÁCÍCH ÚKOLŮ!

Online kurz věnovaný trávicímu ohni, výživě a sebepéči v zimním období. Každý den formou krátkého videa, promítnuté prezentace a přiložených materiálů dostanete na sebe navazující informace a zároveň úkoly, které vás donutí jít do akce a nečekat na ažpaky!

Kurz začne nakonec až 7. prosince, kdy vám pošlu první úvodní video a lekci a zadání domácích úkolů. Kurz zakončíme třetí adventní neděli krátkým online setkáním, kde zodpovím na vaše dotazy a vylosuji výherce, kteří získají hodnotné ceny. Zároveň budeme mít příležitost symbolicky společně zapálit druhou adventní svíci symbolizující náš rozhořelý trávicí oheň :)

Je to můj první online projekt. Moc se na něj těším a zároveň jsem zvědavá, co vyvstane za nečekané situace. Budu vděčná za vaší účast, podporu a zároveň naší společnou práci!

Z technických důvodů kurz přesouvám z původně plánovaného 1. na 7. prosince.

ČEMU SE NA KURZU BUDEME VĚNOVAT?

 • našemu trávicímu ohni – jeho specifickým vlastnostem a potřebám, jeho výsostnému postavení a důležitosti v našem životě, zdraví a imunitě. Budeme se ho učit vnímat, ladit se na něj a reagovat na jeho potřeby. 
 • stravování podle ročních dob, specifice stravování v zimním období, co nám nejvíce škodí, na co si dávat pozor, co upřednostňovat, jaké recepty a suroviny upřednostňovat, jak nastavit jídelníček tak, aby nám bylo dobře. 
 • desateru zdravého stravování
 • nehmotné stránka a psychologii stravování, teorii tří pokladů dle TČM
 • ámě, nečistotám způsobujícím problémy a stagnaci a postupům, jak se s ní vypořádat

CO SI Z KURZU ODNESETE 

 • skrze každodenní úkoly vás doufám nakopnu do akce!
 • pochopíte opravdové ZÁKLADY, o čem to zdravé stravování je!
 • zjistíte, že vyladěný jídelníček (CO) je něco až na 3. či 4. místě, že nutnější je řešit JAK a KDY
 • uslyšíte znovu a jinak to, že zdraví není jen o tom, co jíme, ale také o naší psychice, každédenních rituálech a sebepéči. Dostanete konkrétní návody, jak o sebe pečovat právě teď, v zimě, kdy je péče velmi důležitá!
 • věřím, že vás skrze možnost výhry poukazů na další živé i online akce naladím ke každodenní práci a že díky společně energii skupiny uděláme spoustu práce!
 • moc se na vás všechny těším!

JAK TO BUDE VYPADAT?

 • budeme se setkávat v uzavřené FB skupině (link dostanete emailem), kam budu vkládat všechna videa, přílohy a kde budeme společně sdílet úkoly, otázky a odpovědi
 • každé ráno v 6.00 spustím přístup k informacím pro daný den
 • na splnění úkolů budete mít celý daný den do půlnoci
 • kdo splní všechny úkoly půjde do slosování o mé další živé a budoucí online kurzy
 • během týdne bude ve skupině spousta prostoru pro sdílení a výměnu informací

TEORETICKÁ NÁPLŇ KURZU

 • co ovlivňuje naše trávení
 • výživa a recepty v zimě, nejčastější chyby a jak je zmírňovat
 • agni (trávicí oheň) - jak má fungovat, jak o něj pečovat, jak to vypadá, když nefunguje, jak ho posilovat a čím
 • áma (nečistoty, nestrávené zbytky) a potřeba detoxikace, jak na ní
 • stravování podle ročních období

Termín a cena

Původní termín 1. prosince jsem byla nucená z technických důvodů přesunout až na 7. prosince. 

Hlaste se klasicky jako na živé kurzy (viz níže). V pondělí 7.12. vám pošlu emailem informace, kam se připojit. Nutností pro možnost projít kurzem je mít účet na Facebooku.

Mirka Bartoňová

Online kurz s Káťou byl super. Jsem vděčná za vedení a pravidelné domácí úkoly. Donutilo mě to do akce a zároveň jsem ráda nahlédla, jak to mají ostatní.

Káťa je normální :-) Chápe, že žijeme v časoprostorových souvislostech. Není urputná, ale nabídne vám vstřícně způsob, jak se sebou pracovat. A to pohled praxí podložený.

Určitě z jejího kurzu nebudete odcházet zdeptaní, že nejste dost dobří, protože se o sebe nestaráte. Nebo přesvědčení, že vám cpe nějakou východní mystiku, která sem nepatří. Naopak - udělá maximum, abyste si odnesli konkrétní a hlavně realizovatelné podněty, jak o sebe lépe pečovat.

Mirka Bartoňová

Marcela Hlavová

Z online kurzu s Káťou jsem nadšená, byl srozumitelný, akční, šel rovnou k věci, spoustu věcí jsem v rámci něj začala dělat a stále dělám. Jsem velmi spokojená a každý si na Káti kurzech najde to své, ať už se chcete aktivně zapojovat či jen vzdělávat. 

Kačí děkuji moc za úžasné úkoly, srozumitelně podané informace a předanou dovednost umět vše patřičně využít.

Marcela Hlavová

Ester Fejfarová

Mám raději živé kurzy. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem se na tento týdenní online přihlásila. 

Kurz byl pro me velmi obohacujici a prinesl vsechny kyzene zmeny. Byl necim, co jiz dlouhou dobu hledam a byl konecne tim kouskem, ktery zapada do me skladanky. Ohen v nas jako ukazatel radosti zivota. Vyziva nas samych z celostniho pohledu. Cenim si pozvolneho plynuleho predavani informaci a ukolu tak, aby byly splnitelne a uchopitelne.

Úžasný celostní pohled a přístup!

Ester Fejfarová

Daniela Štěpánová

Z kurzu jsem byla nadšená, i z domácích úkolů, nakoply mne do akce! Online je super forma, sic mám ráda živá setkání, nemusela jsem řešit hlídání dětí. Vše bylo srozumitelné a praktikovatelné ihned.

Kurz mi přinesl nové poznatky o ajurvédě a jejího pohledu na trávení a tím i spokojenější bytí. Jsem ráda, že jsem se k těmto informacím dostala a mohu je ihned zavádět do praxe.

Daniela Štěpánová