Dárkové poukazy na kurzy vaření

Chcete potěšit své blízké něčím netradičním?

Darujte mu kurz vaření!

Výběr kurzu a termín můžete vybrat sami nebo nechat na obdarovaném. Případný rozdíl ceny si vždy může doplatit.

Dárkové poukazy vám mohu poslat poštou vytištěné nebo emailem v pdf.

 

Spousta lidí by na kurz vaření sami od sebe nepřišli, ale když je to dárek, tak jdou a pak teprve zjišťují, jak je to pro ně přínosné a kolik pozitivních změn jim to přineslo do života*

Dopřejte vašim blízkým ochutnat nové chutě a uvidět nový pohled na výživu! Bez dogmat a omezování. Zato v příjemné atmosféře se spoustou ochutnávek a praktických tipů!

Hanka :)

Moc děkuji za nádherný týden mého života strávený s úžasnými lidmi. Tvé informace mi mnohé vysvětlily a otevřely mi nové možnosti. Těším se do dalšího života :)  Naučila jsem se tolik o sobě samé. Ubytování bylo pro mne v souladu s tématem kurzu. Moc se mi líbila pestrost, přirozený vývoj, dostatek informací v daném čase, prostředí. 

Naučila jsem se chápat důležitost mé momentální situace ve vztahu mysl - dóša. Kurz zcela předčil má očekávání. Všechna podstatná info mám ve skriptech a navíc to co jsi sdílela se všemi, velmi vyčerpávající.

Stravování mi také vyhovovalo. Měla jsem možnost pocítit účinek stravy v návaznosti na mé určení konstituce a na účinek mysli. Úžasné. Skvělý projekt Kačenko.

Hanka :)

Eva Hortová

Děkuji za krásný týden plný nového. Pro mě je to možnost nového - lepšího začátku, abych byla spokojenější a zdravější. Děkuji za Tvojí srdečnost, lidskost a nadšení. Ráda jsem Tě a všechny okolo poznala. Jste skvělý tým!

Líbil se mi celý kurz, vaření, spousta nových informací, poradentství a taky lidé, kteří Ti pomáhají tvořit zázemí a ostatní kurzisti ... Zcela předčil mé očekávání ....Cvičení, klid, harmonie ... Jediné, k čemu mám výhrady je proleželá matrace :) Naučila jsem se přemýšlet o jídle, o tom, co jím a jak, o tom, jak si uspořádat režim v jídle i životě, cvičení, jak si vážit sama sebe, mít se ráda, pečovat o sebe ...

 

Eva Hortová
VEDLEJŠÍ ÚČINKY KURZŮ NA JEJICH ABSOLVENTY

  • Stravují se v souladu s ročním cyklem, svojí vrozenou přirozeností a dnešní zrychlenou dobou
  • Rozporuplná výživová doporučení a nové diety už je nevykolejí
  • Vědí, které potraviny, typy úpravy a chutě mají v průběhu roku upřednosťnovat a proč
  • Chápou bližší souvislosti fungování těla a stravy
  • Umí se přirozeně detoxikovat
  • Ví, jak si pestře a jednoduše poskládat každodenní jídelníček od snídaně po  večeři
  • Umí si upéct kváskový chléb, placky i koláče
  • Svou rodinu a kamarády překvapují skvělými pokrmy
  • U témat okolo jídla a výživy je jim dobře
  • Baví je vařit

 

IMG_7145