KATEŘINA VAŘÍ CATERING

Spolu s mým partnerem Alešem rádi jíme dobré jídlo a milujeme vaření. Po několika přátelských pozváních na soukromé akce, kde jsme zajišťovali kompletní catering, jsme zjistili, že se zde cítíme jako ryby ve vodě a moc nás to baví. A tak jsme se rozhodli, že tuto možnost nabídneme i veřejně. 

NABÍZÍME

Kombinujeme jak vegetariánské, veganské, tak i masové pokrmy. To, co znáte z mých kurzů, můžete ochutnat i na vaší akci. Nabídka je o to pestřejší, jelikož Aleš je expert na přípravu masových pokrmů. Je to totiž kluk, který vyrostl v masně a má velmi vytříbený jazýček :)  Pestrost rautu záleží na vašich chuťových buňkách a představivosti, rozpočtu a naší vzájemné domluvě. Myslíme i na děti a nebojíme se prověřených klasik a takových "obyčejností", jako jsou tousty a palačinky. V obyčejnosti je krása. Co si objednáte, to dostanete. Zároveň poskytujeme i alko a nealko "pitný režim" (dle vašich přání).

Zajistíme originální rauty na svatbách, oslavách, workhopech a jiných akcích po celé ČR.

OBJEDNÁVKY

Jsme sehraný tým, kvalitní jídlo je pro nás samozřejmosti a krása naší nabídky se odráží i v přátelském přístupu a vzájemné důvěrnosti. Když během náročných příprav je čas i na legraci, tak všechno funguje, jak má! 

Objednávky a dostupnost termínů komunikujte na: halamova.katerina@gmail.com / tel. 604 780 953