AKCE, NA KTERÝCH BUDU VAŘIT PRO VAŠI SPOKOJENOST

 

Vaření miluju. Je to pro mě meditace. Vyčistit si hlavu, zapálit svíčku, mít uklizený stůl a pustit se do tvořivého procesu. A těšit se na výsledek, dobré jídlo, zpětnou vazbu a vaše mlaskání nad talířem.

To mám fakt ráda :)

LETOS BUDU VAŘIT NA TĚCHTO AKCÍCH:

 

Pod vedením Lenky Chourové z Turnova máte úžasnou možnost zklidnění a poznání cvičební a meditační metody Kum nye, které cvičí. Již jsem s Lenkou několik jejích akcí absolvovala a vřele doporučuji. 

 

Zde video z loňského ročníku. Krásná, tvořivá, přátelská a rodinná akce, vynikající pro rodinky a všechny kreativce. Vege jídla a dobroty z mé kuchyně tam budou k dispozici vedle dalších dobrot (i masových), vařit budeme z lokálních zdrojů od místních zemědělců.

 

Pro všechny, kdo se chtějí ponořit hlouběji do svého Já, skrze praxi a integraci jógy, meditace, psycho-spirituálních technik a kontemplace. Pod vedením mé učitelky, kamarádky a úžasné jogínky Astrei Tabei, původem z Německa a světoběžnice jogínky Amrithi.

Kurz bude veden ve velmi dobře srozumitelné angličtině, max počet účastníků, k vaření bude k dipozici čerstvá zelenina a ovoce od místních zemědělců je 12 a já se na něj už moc těším!

 

Stejná akce, akorát vedená v němčině.